Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Malířské barvy

Malířské barvy

Podkategorie

 • Příprava malířských barev

  Pro usnadnění aplikace a docílení ideálního výsledku je v řadě případů vhodné použít základní sytémy. Jejich využití je zároveň velice ekonomické, snižuje se celková spotřeba vrchní nátěrové hmoty. Upravená plocha poté působí jako optimální podklad. Sortiment lze rozdělit na dvě základní kategorie - penetrace a základní nátěry.
   

  Penetrační nátěry jsou bezbarvé kapaliny, které stabilizují nadměrně nasákavé, křídující nebo sprašné povrchy. Zahrnují: 

  Finess Penetrační nátěry - Vhodné pro nadměrně nasákavé, křídující nebo sprašné omítky. Hloubková penetrační schopnost. Vhodné pouze pro interiérové malířské barvy řady Finess.
  SPS Impregnační nátěry - Speciální hloubkové penetrace vhodné pro porézní, křídující a nadměrně nasákavé povrchy. Doporučené pro malířské i fasádní barvy řady SPS.


  Základní nátěry jsou bílé nebo jinak barevné nátěrové hmoty, ideální pro sjednocení barevnosti a zamezení nasákavosti podkladu. Navíc plochu stabilizují. Po přetření základním nátěrem stačí zpravidla jen jedna vrstva vrchní nátěrové hmoty, použití je vysoce ekonomické. Zahrnují:

  Finess Základní nátěry na zeď - Základní nátěrové hmoty vhodné pod interiérové malířské barvy řady Finess a Finess Promo. Zajišťují velice dobrou kryvost, snižují nasákavost plochy a zlepšují přilnavost vrchního nátěru. Ekonomikcé použití.

  SPS Základní nátěry na zeď a SPS Izolační nátěry - Základní nátěrový systém pro interiérové malířské i venkovní fasádní barvy řady SPS. Nabízejí vynikající kryvost, významně snižují nasákavost plochy a zlepšují přilnavost vrchního nátěru. Navíc je zde možnost probarvení do stejného odstínu jako je konečný nátěr.

  FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

 • Malířské barvy

  Předností holandského výrobce SPS je vývoj a výroba malířských barev. Vlastní trh zásobuje již více než 40 let vysoce kvalitními malířskými barvami, oceňovanými jak profesionálními malíři, tak běžnými uživateli. Za tuto dobu společnost načerpala bohaté zkušenosti z praxe, které vložila do svých receptur. 

  Proč volit malířské barvy od SPS? Výrobce důsledně dbá na:

  1. Kryvost - Malířské barvy od SPS disponují vynikající kryvostí již od základní skupiny produktů. Vybraný sortiment z řad SPS Profi Malířských barev vyžaduje pouze 1 nátěr!
  2. Minimální obsah VOC látek (těkavých organických látek), které mají negativní vliv na lidské zdraví. Nátěry jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.
  3. Paropropustnost, tzn. barvy dovolují stěnám přirozeně dýchat. Tím plochy nezadržují vlhkost a zamezuje se vzniku plísní.
  4. Dekorativnost 
  5. Otěruvzdornost - Veškeré SPS interiérové malířské barvy jsou vysoce otěruvzdorné a omyvatelné.

  Celý sortiment interiérových malířských barev je rozdělen do tří kategorií:  
  Finess Promo Malířské barvy zahrnují vinylové disperzní barvy vhodné pro běžné malování interiérů. Jsou vysoce paropropustné a částečně otěruvzdorné. Nabízejí ekonomické řešení malování pokojů a chodeb s velice dobrou krycí schopností.

  Finess Malířské barvy jsou vinylové disperzní interiérové malířské barvy vhodné pro náročné uživatele. Disponují především vynikající kryvostí, otěruvzdorností, sytostí odstínů, paropropustností a příznivou cenou.

  SPS Profi Malířské barvy splňují ty nejpřísnější kritéria pro malíře-profesionály a dosahují těch nejvyšších certifikovaných hodnot. Receptury této řady jsou produktem celoživotní tradice společnosti SPS.

  FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

 • Metalické malířské barvy

  Vysoce dekorativní interiérové metalické barvy na zeď, s vynikající otěruvzdorností a krycí schopností. Vhodné k přetírání zdí, dekorativních omítek a skelných tkanin, možné vytvářet různé vzory např. štětcem. Balení po 1l a 2,5l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS nebo speciálního SPS vzorníku pro metalické malířské barvy.

  FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

 • Křídové barvy

  Řada vysoce kvalitních extra matných křídových barev, které jsou vhodné pro dekoraci interiérových stěn a dřevěného nábytku. Díky svému zcela unikátnímu vzhledu dodávají ploše jedinečnost. Líbí se Vám provensálský - vintage styl nebo oprýskaný shabby - chic efekt? Tak přesně ten lze s SPS Křídovou barvou na dřevěném nábytku snadno docílit. Plochu lze snadno na určitých místech probrušovat až na podklad, díky tomu docílíte požadovaného vzhledu. Receptura nátěru obsahuje vysoce kvalitní pigmenty a křídová plniva ve vysokém podílu. Nátěr je rychleschnoucí, prodyšný, prakticky bez zápachu a obsahu rozpouštědel. Na vodouředitelné bázi styren - akrylátové pryskyřice.

  Křídové barvy Vám rádi natónujeme do odstínu dle vlastního výběru. Nemusíte se tak omezovat pouze na předem vytvořené řady různých výrobců, v naší nabídce naleznete přes 30 000 různých odstínů!

 • SPS Premium

  FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

 • SPS Čistý vzduch

  Holandská společnost SPS BV působí na svém trhu již od roku 1975 jako přední výrobce prémiových nátěrů a omítek. Zásobuje trh pro profesionální i hobby uživatele, kdy hlavní prioritou je kvalita a s tím spojená přijatelná cena. V současnosti již jeho zastoupení pokrývá nejen Holandsko a Evropu, ale také části severní Afriky a Asii.

  Nyní přichází s naprosto revolučním projektem - SPS Čistý vzduch. Sortiment z této kategorie cílí na zlepšení podmínek pro život a dosažení zdravějšího prostředí. V současnosti zde naleznete interiérovou malířskou barvu, která dokáže čistit vzduch od vysoce nebezpečných látek, jako jsou formaldehyd, hexaldehyd a acetaldehyd - látky, které se postupně uvolňují a jsou obsaženy například v dřevotřískových nebo deskových (MDF) materiálech a lepidlech sloužících k výrobě nábytku, čistících prostředcích a textiliích. Barva je certifikovaná jako nejefektivnější ve své kategorii. Navíc je vysoce otěruvzdorná a omyvatelná, matná a prodyšná. Lze ji nanášet na nové omítky, ale i stávající nátěry – zcela jednoduše válečkem ve 2 vrstvách. Barva zároveň podléhá SPS Tónovacímu centru, lze si tak vybrat z mnoha dostupných odstínů. Je ideální pro veškeré interiéry domů, ale i školy a školky, pracoviště a jiné prostory. Projekt SPS Čistý vzduch ale také cílí na zlepšení ekologie při výrobě produktů. Tento druh nátěru je již vyráběný v souladu s takovou filozofií.

  FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky