Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Finess Malířské barvy

Finess Malířské barvy

Vysoce kvalitní vinylové disperzní malířské barvy vhodné pro náročné uživatele. Disponují vynikající kryvostí, paropropustností a velice dobrou otěruvzdorností. Obsah VOC organických těkavých látek je na minimální úrovni, jsou šetrné k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Řada obsahuje i extra krycí variantu nebo předem namíchané dekorativní odstíny.

Více

Podkategorie

 • Finess Malířské barvy

  Vysoce kvalitní vinylové disperzní malířské barvy vhodné pro náročné uživatele. Ideální pro malování veškerých vnitřních prostor - stěn, stropů, kanceláří, chodeb, škol, garáží apod. Nabízejí vysokou kryvost, paropropustnost a otěruvzdornost. Minimální obsah VOC organických těkavých látek, jsou šetrné k životnímu prostředí a neohrožují lidské zdraví. Veškeré hodnoty jsou certifikované. 

 • Finess Malířské barvy tónované

  Předem tónované disperzní vinylové Finess Malířské barvy v exkluzivních 6ti dekorativních odstínech. Vysoká kryvost a stálost barev. Výsledný povrch je matný, vysoce otěruvzdorný a odolný vůči čištění. Prakticky bez obsahu VOC škodlivých látek. Malířská barva dovoluje podkladu přirozeně dýchat, je paropropustná. Snadná aplikace. Veškeré udávané hodnoty jsou certifikované.

 • Finess Malířské barvy extra krycí

  Řada vinylových disperzních malířských barev s extra zvýšenou krycí schopností. Uživatelé ocení především plnost barevných odstínů, kryvost a její paropropustnost. Ideální pro veškeré interiérové plochy - stěny, stropy, kanceláře, garáže, chodby apod. Barva je v matném provedení. Nabízí vynikající otěruvzdornost, odolnost vůči čištění. Snadné zpracování a rychlá doba schnutí. Obsahuje minimum VOC těkavých látek, neohrožuje tak životní prostředí a lidské zdraví. Uvedené hodnoty jsou kompletně certifikované. Poznejte její vyjímečnost i Vy!   

 • Finess Malířské barvy extra krycí tónované

  Prémiové disperzní vinylové malířské barvy pro interiér ve zcela jedinečných 23 dekorativních odstínech. Malířská barva disponuje mimořádnou krycí schopností, plností a stálostí barev. Je vysoce otěruvzdorná, odolná vůči čištění, s minimálním obsahem VOC škodlivých látek. Ploše dovoluje přirozeně dýchat, je vysoce paropropustná. Velice snadno se aplikuje. 
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky