Nátěry na kov

Barvy ve spreji

SPS Profi Malířské barvy

SPS Profi Malířské barvy

Mimořádně kvalitní malířské barvy zhotovené dle nejnáročnějších požadavků spotřebitelů - profesionálních malířů. SPS Profi Malířské barvy jsou vyráběny dle nejpřísnějších podmínek, použity jsou zcela unikátní receptury společnosti SPS. Řada zahrnuje širokou škálu produktů. Společné mají především vynikající kryvost, dekorativnost, vysokou paropropustnost, otěruvzdornost, omyvatelnost, téměř nulový obsah VOC látek a snadnou aplikaci. Veškeré hodnoty jsou certifikované. Hledáte-li skutečné profesionální nátěry, je tato řada malířských barev určená právě pro Vás.

Více

Podkategorie

 • SPS Project mat

  Vysoce kvalitní interiérová matná malířská barva na bázi disperze syntetické pryskyřice, v bílém nebo černém provedení. Vhodná pro malování rozsáhlejších prostor. Na bázi disperze syntetické pryskyřice. Balení po 10l.

 • SPS Unimat

  Extra matné interiérové malířské barvy s vynikající krycí schopností a otěruvzdorností. Vhodné také pro zatěžované a vlhké prostory. Na bázi disperze syntetické pryskyřice. Balení po 1l, 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů. 

 • SPS Plafocryl mat

  Profesionální interiérová malířská barva s dlouhou dobou zpracovatelnosti - ideální pro stropy nebo vysoce savé podklady. Zároveň překrývá drobné trhliny. Vysoká kryvost a otěruvzdornost. Na bázi disperze syntetické pryskyřice. Balení po 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru světlých odstínů.

 • SPS Solodek mat

  Profesionální interiérová malířská barva s extra vysokou kryvostí - ve většině případů stačí pouze 1 nátěr. Zároveň nabízí matné provedení a vysokou otěruvzdornost. Na bázi disperze syntetické pryskyřice. Balení po 1l, 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů.

 • SPS Solodek satin

  Profesionální saténově lesklá interiérová malířská barva s extra vysokou kryvostí - ve většině případů stačí pouze 1 nátěr. Zároveň nabízí zvýšenou otěruvzdornost. Na bázi disperze syntetické pryskyřice. Balení po 1l, 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů.

 • SPS Isomat

  Matná interiérová malířská barva s mimořádně vysokou krycí schopností - podkladní barevné průsaky a odstíny dokonale zakryje. Na bázi kopolymerové akrylátové disperze. Balení po 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru světlých odstínů.

 • SPS Decoflex

  Pružná interiérová malířská barva v profesionální kvalitě a matném provedení. Vhodná k přetírání trhlin o velikosti až 0,3mm, zároveň je ideální pro přetírání skelných tkanin. Vynikající otěruvzdornost a omyvatelnost. Na bázi 100% akrylátové pryskyřice. Balení po 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru světlých odstínů.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky