Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Příprava omítek

Příprava omítek

Komplexní systém základních nátěrů pod omítky výrobce SPS, které eleminují veškeré negativní jevy v povrchu - například nadměrnou savost, pórovitost, znečištění atd. Cílem je připravit celý povrch a přenést ho na ideální plochu pro nanášení vrchních omítek. Společnost SPS s důkladem dbá na jejich vývoj - jedná se o nezbytně důležitou součást, která zajišťuje správnou funkci, prodyšnost, odolnost a přilnavost vrchního omítkového systému.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

Více

Podkategorie

  • SPS Základní omítkový nátěr

    Mimořádně kvalitní řada rychleschnoucích základních omítkových nátěrů pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi 100% akrylátové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene zajišťující snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje a snižuje jeho nasákavost. Vytváří prodyšnou vrstvu.

  • SPS Základní omítkový nátěr Projekt

    Kvalitní řada ekonomicky výhodného základního omítkového nátěru pro venkovní i interiérové prostředí, s rychlou dobou schnutí. Pojivo je na bázi akrylátové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene, která zajišťují snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje a snižuje jeho nasákavost. Vytváří prodyšnou vrstvu.

  • SPS Izolační omítkový nátěr

    Speciální řada rychleschnoucích základních omítkových nátěrů s izolačními plnivy, pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi akrylát - kopolymerové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene, která zajišťují snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje, snižuje jeho nasákavost a významně izoluje barevné rozdíly z podkladu. Vytváří prodyšnou vrstvu.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky