Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Tónování barev a laků

Tónování barev a laků

Nabídka tónování profesionálních barev a laků výrobce SPS. Mícháme dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných druhů - s celkovým počtem přes 30 000 různých odstínů!

Po vybrání produktu a odstínu nás prosím kontaktuje přes zákaznický servis v pravém sloupečku nebo přímo na info@svk-barvy.cz. Následně Vám obratem sdělíme cenu za tónování a dobu dodání. Můžete se ale také po předchozí domluvě osobně zastavit a shlédnout vzorníky na adrese: Dívčí Kopy 48, 378 42 Nová Včelnice, tel.: 723 473 816.


Orientační ceník pro tónování barev a laků:

- balení 0,5l, jakýkoliv odstín: 69 Kč vč. DPH

- balení 1l, jakýkoliv odstín: 119 Kč vč. DPH

- balení 2,5l, jakýkoliv odstín: 279 Kč vč. DPH

Více

Podkategorie

 • Profesionální silnovrstvé krycí lazury SPS

  Profesionální silnovrstvé krycí lazury v lesklém nebo pololesklém provedení. Ideální pro dlouhodobou ochranu dřeva. Výběr ze vzorníků RAL, NCS, ale i jiných - přes 30 000 odstínů. Možnost tónování v balení 1l a 2,5l.

 • Základní nátěry

  Tónování základního nátěru podporuje barevnou stejnorodost základního i vrchního nátěrového systému. Je pak zpravidla potřeba pouze jedna vrstva vrchního nátěru, což je velice úsporné a ekonomické.

 • Barvy na kov 3v1

  Tónování barev na kov, které lze aplikovat přímo na očištěnou plochu. Vynikající antikorozní vlastnosti a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Provedení v lesku nebo saténovém matu. Tónujeme dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných - možnost výběru ze světlých a středních odstínů. Balení po 1l.

 • Barvy na radiátory

  Nabídka tónování vysoce odolných a barevně stálých nátěrů na radiátory s možností aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním. Široký výběr dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných - možnost výběru ze světlých odstínů. Balení po 1l.

 • Tónované vodouředitelné laky na dřevo

  Dekorativní interiérové transparentní laky pro zvýraznění struktury dřeva. Možnost výběru jakéhokoliv odstínu nebo dle speciálního vzorníku pro SPS Tónované vodouředitelné laky na dřevo. Balení po 0,5l.

 • Interiérové lakovací a metalické barvy

  Nabídka tónování pro vysoce dekorativní metalické a profesionální interiérové barvy - vhodné pro dřevo, ošetřený kov a tvrdé plasty. Mechanicky mimořádně odolné barvy. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů.

 • Tabulové barvy

  Tónování vysoce odolných tabulových barev se snadnou aplikací. Nátěr je příjemný pro psaní křídou. Tónujeme do 16 různých odstínů. Balení v 2,5l a 0,5l.

 • Emaily krycí alkydové

  Tónování vysoce odolných a dekorativních emailových nátěrů na alkydové bázi, s možností aplikace venku i v interiéru. Možnost výběru z lesku nebo saténu. Výběr ze vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů. Balení po 2,5l, 1l a 0,5l.

 • Emaily krycí vodouředitelné

  Tónování SPS Profesionálních vodouředitelných emailů, které jsou vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí. Vhodné pro dřevo, ošetřené kovy a tvrdé plasty. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů. Disponují vynikající odolností a rychlou dobou schnutí. Balení po 2,5l a 1l.

 • Barvy na dlaždičky

  Mimořádně odolné interiérové nátěry na dlaždičky s možností tónování do světlých a středních odstínů dle vzorníku RAL, NCS, ale i dalších typů. Balení po 1l.

 • Barvy na beton

  Barvy na beton s výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům, mechanické zátěži a UV záření, saténově matný vzhled. Vhodné pro venkovní a interiérové použití. Tónujeme dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů - s více než 30 000 různými odstíny. Balení po 2,5l a 1l.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky