Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Tónování malířských barev

Tónování malířských barev

Nabídka tónování profesionálních interiérových malířských barev výrobce SPS. Mícháme dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných druhů - s celkovým počtem přes 30 000 různých odstínů!

Po vybrání typu malířské barvy a odstínu nás prosím kontaktuje přes zákaznický servis v pravém sloupečku nebo přímo na info@svk-barvy.cz. Následně Vám obratem sdělíme cenu za tónování a dobu dodání. Můžete se ale také po předchozí domluvě osobně zastavit a shlédnout vzorníky na adrese: Dívčí Kopy 48, 378 42 Nová Včelnice, tel.: 723 473 816.

 

Orientační ceník pro tónování malířských barev:

- světlý odstín, balení 10 litrů - 209 Kč vč. DPH
- světlý odstín, balení 4 litry - 109 Kč vč. DPH
- světlý odstín, balení 1 litr - 39 Kč vč. DPH

- středně tmavý odstín, balení 10 litrů - 419 Kč vč. DPH
- středně tmavý odstín, balení 4 litry - 199 Kč vč. DPH
- středně tmavý odstín, balení 1 litr - 59 Kč vč. DPH

- tmavý odstín, balení 10 litrů - 689 Kč vč. DPH
- tmavý odstín, balení 4 litry - 299 Kč vč. DPH
- tmavý odstín, balení 2,5 litru - 209 Kč vč. DPH
- tmavý odstín, balení 1 litr - 89 Kč vč. DPH

Více

Podkategorie

 • SPS Základní nátěry na zeď

  Prémiové základní nátěry SPS pod malířské i fasádní barvy, vhodné do interiéru i exteriéru. Pro sjednocení nasákavosti a barevnosti podkladu. Balení po 4l a 10l.

 • SPS Unimat

  Extra matné interiérové malířské barvy s vynikající krycí schopností a otěruvzdorností. Vhodné také pro zatěžované a vlhké prostory. Balení po 1l, 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů.

 • SPS Plafocryl mat

  Profesionální interiérová malířská barva s dlouhou dobou zpracovatelnosti - ideální pro stropy nebo vysoce savé podklady. Zároveň překrývá drobné trhliny. Vysoká kryvost a otěruvzdornost. Balení po 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru světlých odstínů.

 • SPS Solodek mat

  Profesionální interiérová malířská barva s extra vysokou kryvostí - ve většině případů stačí pouze 1 nátěr. Zároveň nabízí matné provedení a vysokou otěruvzdornost. Balení po 1l, 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů.

 • SPS Solodek satin

  Profesionální saténově lesklá interiérová malířská barva s extra vysokou kryvostí - ve většině případů stačí pouze 1 nátěr. Zároveň nabízí zvýšenou otěruvzdornost. Balení po 1l, 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů.

 • SPS Isomat

  Matná interiérová malířská barva s mimořádně vysokou krycí schopností - podkladní barevné průsaky a odstíny dokonale zakryje. Balení po 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru světlých odstínů.

 • SPS Decoflex

  Pružná interiérová malířská barva v profesionální kvalitě a matném provedení. Vhodná k přetírání trhlin o velikosti až 0,3mm, zároveň je ideální pro přetírání skelných tkanin. Vynikající otěruvzdornost a omyvatelnost. Balení po 4l a 10l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru světlých odstínů.

 • SPS Metalické malířské barvy

  Vysoce dekorativní interiérové metalické barvy na zeď, s vynikající otěruvzdorností a krycí schopností. Vhodné k přetírání zdí, dekorativních omítek a skelných tkanin, možné vytvářet různé vzory např. štětcem. Balení po 1l a 2,5l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS nebo speciálního SPS vzorníku pro metalické malířské barvy.

 • Křídové barvy

  Extra matné a vysoce dekorativní křídové barvy - vhodné pro zdi i dřevěný nábytek. Zcela unikátní křídová struktura. Extra kvalitní pigmenty. Balení po 0,5l, 1l a 2,5l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky