Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Tónování fasádních barev

Tónování fasádních barev

Nabídka tónování profesionálních fasádních barev výrobce SPS. Mícháme dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných druhů - s celkovým počtem přes 30 000 různých odstínů!

Po vybrání typu fasádní barvy a odstínu nás prosím kontaktuje přes zákaznický servis v pravém sloupečku nebo přímo na info@svk-barvy.cz. Následně Vám obratem sdělíme cenu za tónování a dobu dodání. Můžete se ale také po předchozí domluvě osobně zastavit a shlédnout vzorníky na adrese: Dívčí Kopy 48, 378 42 Nová Včelnice, tel.: 723 473 816.

V případě zájmu Vás po dohodě rádi navštívíme a provedeme poradenství, výběr vhodných materiálů a odstínů přímo na místě.

 

Orientační ceník pro tónování fasádních barev:

- světlý odstín, balení 10 litrů - 209 Kč vč. DPH
- světlý odstín, balení 4 litry - 109 Kč vč. DPH
- světlý odstín, balení 1 litr - 39 Kč vč. DPH

- středně tmavý odstín, balení 10 litrů - 419 Kč vč. DPH
- středně tmavý odstín, balení 4 litry - 199 Kč vč. DPH
- středně tmavý odstín, balení 1 litr - 59 Kč vč. DPH

- tmavý odstín, balení 10 litrů - 689 Kč vč. DPH
- tmavý odstín, balení 4 litry - 299 Kč vč. DPH
- tmavý odstín, balení 1 litr - 89 Kč vč. DPH


Více

Podkategorie

 • SPS Základní nátěry na zeď

  Prémiové základní nátěry SPS pod malířské i fasádní barvy, vhodné do interiéru i exteriéru. Pro sjednocení nasákavosti a barevnosti podkladu. Balení po 4l a 10l. Lze tónovat v kompletním rozsahu dle vzorníků RAL a NCS.

 • SPS Fasádní akrylátová barva - mat

  Mimořádně kvalitní fasádní barvy v matném provedení, na vodouředitelné bázi 100% čisté akrylátové pryskyřice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká otěruvzdornost a paropropustnost. Zachovává povrch stále čistý, odpuzuje nečistoty. Vhodná pro veškeré typy fasád. Lze tónovat v kompletním rozsahu dle vzorníků RAL a NCS.

 • SPS Fasádní akrylátová barva - satén

  Mimořádně kvalitní fasádní barvy v atraktivním saténově lesklém provedení, na vodouředitelné bázi 100% čisté akrylátové pryskyřice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká otěruvzdornost a paropropustnost. Zachovává povrch stále čistý, odpuzuje nečistoty. Vhodná pro veškeré typy fasád. Lze tónovat v kompletním rozsahu dle vzorníků RAL a NCS.

 • SPS Fasádní silikonová barva

  Prémiová fasádní barva na vodouředitelné bázi silikonové pryskyřice s vysokým podílem, v matném provedení. Barva je vyvíjena dle nejpřísnějších kriterií společnosti SPS, dle vlastních receptur a více než 40ti leté tradice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká omyvatelnost a otěruvzdornost. Samočistící schopnost, odpuzuje nečistoty a mechy. Díky pokročilé technologii vhodná pro veškeré typy fasád. Lze tónovat ve světlých odstínech dle vzorníků RAL a NCS.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky