Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Základní nátěry

Základní nátěry

Tónování základního nátěru podporuje barevnou stejnorodost základního i vrchního nátěrového systému. Je pak zpravidla potřeba pouze jedna vrstva vrchního nátěru, což je velice úsporné a ekonomické.

Více

Podkategorie

 • Základní nátěry na dřevo alkydové

  Základní nátěry na dřevo s vynikající kryvostí a dobrou brousitelností. Povrch vyrovnávají a sjednocují barevné odlišnosti. Lze přetírat jakýmkoliv typem alkydových (rozpouštědlových) nátěrů. Balení po 1 litru.

 • Základní nátěry HS na dřevo

  Prémiová řada základních nátěrů na dřevo, s vynikající kryvostí a brousitelností. Pro sjednocení barevnosti a docílení hladkého povrchu. Lze přetírat jakýmkoliv typem alkydových (rozpouštědlových) nátěrů. Balení po 1l a 2,5l.

 • Univerzální základní nátěry

  Univerzální skupina základních nátěrů, vhodných pro dřevo, neželezné kovy (hliník, zinek atd.), tvrdé plasty a původní nátěry. Dobrá kryvost i brousitelnost, rychlá doba schnutí. Lze přetírat jakýmkoliv typem nátěrových hmot. Balení po 1l a 2,5l.

 • ISO Základní vodouředitelné nátěry

  Rychleschnoucí základní nátěry na dřevo s vynikající krycí schopností a dobrou brousitelností. Lze přetírat vodouředitelným typem nátěrových hmot. Balení po 1l a 2,5l.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky