Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Interiérové lakovací a metalické barvy

Interiérové lakovací a metalické barvy

Prémiová řada dekorativních interiérových barev řady SPS a Finess. Nátěry disponují vynikající odolností vůči mechanické zátěži a poškrábání, udržují si stálý vzhled a barevnou sytost. Receptura nátěrů je obohacená o zamezení viditelnosti obtisku ruky, povrch je tak stále čistý. Výborně odolávají UV záření a běžným čistícím prostředkům. Zároveň je lze snadno aplikovat štětcem, válečkem nebo stříkáním - navíc jsou rychleschnoucí a mikroporézní. Barvy podléhají tónovacímu systému SPS, lze je tak namíchat až do 30 000 různých odstínů.

Více

Podkategorie

 • Profesionální interiérové vodouředitelné barvy - satén

  Profesionální skupina interiérových vodouředitelných nátěrů v saténově pololesklém provedení. Obohacená receptura zamezuje viditelnosti po ohmatání, povrch je mnohem čistší. Zároveň plocha výborně odolává poškrábání a čistícím prostředkům. Rychleschnoucí barva se snadno aplikuje štětcem, válečkem nebo stříkáním.

  Tento produkt zároveň nabízí možnost namíchání odstínu přesně dle Vašeho výběru. Můžete si tak vybrat z více než 30 000 různých odstínů dle vzorníků RAL, NCS, atd.

 • Profesionální interiérové vodouředitelné barvy - mat

  Profesionální skupina interiérových vodouředitelných nátěrů v extra matném provedení. Obohacená receptura zamezuje viditelnosti po ohmatání, povrch je mnohem čistší. Zároveň plocha výborně odolává poškrábání a čistícím prostředkům. Rychleschnoucí barva se snadno aplikuje štětcem, válečkem nebo stříkáním.

  Tento produkt zároveň nabízí možnost namíchání odstínu přesně dle Vašeho výběru. Můžete si tak vybrat z více než 30 000 různých odstínů dle vzorníků RAL, NCS, atd.

 • Finess Metalické lakovací barvy

  Vysoce dekorativní interiérové metalické barvy, vhodné pro lakovaní dřeva, ošetřeného kovu nebo tvrdých plastů. Nátěr nabízí zcela unikátní vzhled. Plocha je poté vysoce odolná vůči poškrábání a mechanické zátěži. Lze snadno aplikovat štětcem, válečkem nebo stříkáním.

  Tento produkt zároveň nabízí možnost namíchání odstínu přesně dle Vašeho výběru. Můžete si tak vybrat z více než 30 000 různých odstínů dle vzorníků RAL, NCS, atd. - nebo dle speciálního vzorníku pro Finess Metalické lakovací barvy.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Slevy

» Všechny slevy

Nejnovější příspěvky