Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Interiérové lakovací a metalické barvy

Interiérové lakovací a metalické barvy

Nabídka tónování pro vysoce dekorativní metalické a profesionální interiérové barvy - vhodné pro dřevo, ošetřený kov a tvrdé plasty. Mechanicky mimořádně odolné barvy. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů.

Více

Podkategorie

  • Profesionální interiérové vodouředitelné barvy - satén

    Profesionální skupina interiérových saténově lesklých barev pro dřevo, ošetřené kovy nebo tvrdé plasty. Vynikající odolnost, receptura zároveň zamezuje viditelnosti po ohmatání - povrch je tak mnohem čistší. Možnost tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů - přes 30 000 odstínů. Možnost tónování v balení 1l a 2,5l.

  • Profesionální interiérové vodouředitelné barvy - mat

    Profesionální skupina interiérových matných barev pro dřevo, ošetřené kovy nebo tvrdé plasty. Vynikající odolnost, receptura zároveň zamezuje viditelnosti po ohmatání - povrch je tak mnohem čistší. Možnost tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů - přes 30 000 odstínů. Možnost tónování v balení 1l a 2,5l.

  • Finess Metalické lakovací barvy

    Vysoce dekorativní metalické laky pro dřevo, ošetřené kovy nebo tvrdé plasty. Vynikající odolnost vůči mechanické zátěži a poškrábání. Možnost tónování dle vzorníků RAL, NCS - nebo dle speciálního vzorníku pro Finess Metalické laky. Tónování v balení 500ml.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky