Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Barvy na kov

Barvy na kov

Nátěry na kovové prvky od společnosti SPS jsou vyráběny dle tradiční, léty prověřené receptury. Jsou na technologicky nejvyspělejší bázi alkydových pryskyřic modifikovaných uretany, které zaručují dlouhodobou ochranu před korozí a povětrnostními vlivy. Receptura je navíc obohacená o antikorozní pigmenty, pomocí kterých je nátěr možné aplikovat přímo na očištěný rez i bez předchozího základního nátěru (3v1).

Na výběr jsou klasické SPS Barvy na kov 3v1 v provedení lesku nebo elegantního saténu, které lze zároveň tónovat dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných. Dále SPS Kladívkové barvy na kov, které Vás upoutají příjemným dekorativním efektem. Oba typy jsou na již zmíněné bázi alkydových pryskyřic modifikovaných uretany. Nátěry Vás překvapí mimořádnou životností, hezkým vzhledem a odolností.

Skupina nátěrů zahrnuje také SPS Barvy na radiátory s pigmenty, které odolávají žloutnutí vlivem teplot. Produkt je zároveň šetrný k životnímu prostředí, obsahuje minimální množství VOC škodlivých látek. Aplikace je snadná, použité nástroje se snadno omývají ve vodě. Pro barvy na radiátory také nabízíme možnost libovolného tónování do jakýchkoliv odstínů.

Více

Podkategorie

 • Barvy na kov 3v1

  Vysoce kvalitní, odolné, samozákladové nátěry na kov 3v1, na bázi alkydových pryskyřic modifikovaných uretany. Aplikovat lze přímo na očištěný rez bez použití předchozího základního nátěru, ten je vhodný pouze pro vyrovnání hrubé plochy. Výsledný povrch je pružný a nepraská. Silná krycí schopnost. V provedení lesku nebo elegantního saténu. Obsah sušiny je mimořádných 55%. 

  Tento produkt podléhá SPS Tónovacímu centru - možnost výběru ze světlých a středních odstínů dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů.

 • Kladívkové barvy na kov

  Dekorativní samozákladové nátěry na kov 3v1 s kladívkovým efektem, na bázi alkydových pryskyřic modifikovaných uretany. Tento typ nátěrů lze přímo aplikovat na očištěné plochy, předchozí ošetření základní barvou je vhodné pouze pro vyrovnání hrubých povrchů. Nátěr je pružný a vysoce odolný vůči nárazům, nepraská. Disponuje silnou krycí schopností. Obsah sušiny je 50%.

 • Barvy na radiátory

  Prémiová řada nátěrů na radiátory a jiná topná potrubí. Receptura je obohacená o pigmenty, které zamezují žloutnutí vlivem teplot. Vytváří lesklou a velice odolnou povrchovou úpravu. Nátěr je na vodou ředitelné bázi, jeho aplikace a mytí použitých nástrojů je snadné. Obsahuje minimum VOC škodlivých látek, nezatěžuje tak životní prostředí.

  Tento produkt podléhá SPS Tónovacímu centru - možnost výběru ze světlých a středních odstínů dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky