Barvy

Čističe

Čističe

Potřebujete se zbavit starého nátěru, připravit zašpiněnou fasádu nebo interiérovou omítku pro další práci? Využijte vysoce účinných prostředků od společnosti SPS! Tyto produkty jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí, obsahují také minimální obsah rozpouštědel.

Pro rychlé a dokonalé odstranění starých původních nátěrů je ideální SPS Gelový odstraňovač nátěrů. Na plochy se velice snadno aplikuje a výborně rozpustí jakýkoliv nátěr na alkydové (rozpouštědlové) i akrylátové (vodouředitelné) bázi.

SPS Čistič fasád snadno odstraní veškeré nečistoty z venkovních i interiérových omítek. Produkt je ve vysoké koncentraci, jednoduše si tak poradí i se znečištěním od olejů, mastnoty, kouře a sazí a jiných druhů. Po aplikaci a vyčištění je nutné plochu dobře omýt čistou vodou a nechat oschnout.

Více

Podkategorie

  • Gelové odstraňovače nátěrů

    Série prémiových odstraňovačů starých nátěrů. Mimořádná rozpouštěcí schopnost a velice snadná aplikace díky gelové struktuře, na svislých plochách nestéká. Výborně přilne k jakémukoliv typu povrchu a velice pomalu se odpařuje - tím se jeho účinek násobí. Neobsahuje nebezpečný methylenchlorid, který je zdraví škodlivý. Zároveň obsahuje minimální obsah rozpouštědel a je bezpečný k použití, jisté charakteristické aroma však produkuje. Výborně rozpouští jakékoliv nátěry na bázi alkydů (rozpouštědlové) i akrylu (vodou ředitelné). Pro použití venku i v interiéru.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky