Nátěry na kov

Barvy ve spreji

Malířské nářadí a doplňky

Malířské nářadí a doplňky

Výrobce štětců a malířských doplňků, společnost ANZA, působí na světovém trhu již od roku 1946. Důraz je kladen především na mimořádnou kvalitu výrobků - vše na základě zpětné vazby samotných uživatelů.

Při používání kvalitních štětců dochází k lepšímu a rovnoměrnému roztírání nátěrových hmot. Tím klesá i celková spotřeba, výsledek práce je znatelně na vyšší úrovni, štětiny nepadají. Tyto štětce používá a doporučuje i naše společnost, SVK Barvy s.r.o. 

Právě štětec ovlivňuje z velké části výsledek Vaší práce. Využijte proto nabídky špičkového sortimentu tohoto výrobce. 

Více

Podkategorie

 • ANZA GO XP basic

  ANZA GO XP basic - to je řada kvalitních štětců za dobré ceny, které jsou nejvhodnější pro alkydové a jiné rozpouštědlové nátěry. Štětec se skládá z pevného plastového úchytu a syntetických štětin, které neodpadávají. Štětec vydrží i několikanásobné používání, přesto si uchovává své stálé vlastnosti. 

 • ANZA ELITE

  Elitní řada štětců, vhodných pro veškeré typy nátěrových hmot - vodouředitelné i rozpouštědlové. Se štětci řady ANZA ELITE dosáhnete opravdu kvalitních výsledků. Speciálně vyvinuté syntetické štětiny jakýkoliv nátěr snadno a rovnoměrně roztírají, zlepšují tím i vydatnost hmoty. Navíc disponuje ergonomickou měkčenou rukojetí a bočním závěsem. Vysoká životnost, štětec není nutné často měnit. Vyzkoušejte i Vy!

 • ANZA basic široký

  Řada širokých štětců, které jsou ideální pro velké plochy - například k aplikaci nátěrů na betonové plochy, impregnaci dřeva ochrannými nátěry apod. Vhodné pro veškerý druh nátěrových hmot. Syntetické štětiny minimalizují ztráty a hmotu rovnoměrně roztírají po celé ploše. Štětec dále disponuje bočním úchytem a plastovým držadlem.

 • ANZA váleček ELITE 18 cm

  Elitní řada 18cm širokých válečků, vhodných k aplikaci veškerých laků, emailů, lazur a jiných nátěrů. Výsledný povrch je jemný, souvislý, bez textury. Válečky jsou vhodné pro alkydové i vodou ředitelné nátěry.

 • ANZA váleček ELITE 25 cm

  Elitní řada 25cm širokých válečků ve dvou provedeních. Hladká varianta je vhodná k aplikaci veškerých laků, emailů, lazur - druhý typ (pro středně hladké povrchy) je vhodný převážně pro nátěry na betonové plochy a jiné rozsáhlé plochy. Výsledný povrch je jemný, souvislý, bez textury. Válečky jsou vhodné pro alkydové (rozpouštědlové) i vodou ředitelné nátěry.
Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:723 473 816

Kontakt na naši zákaznickou linku

Doprava

Nejnovější příspěvky