Příspěvky na blogu

Zobrazit vše

Vysoce odolné šlechtěné tenkovrstvé omítky, vhodné do interiéru. Nabízí různé zrnitosti a kombinace, s podporou tónování. Omítky se velice dobře aplikují, neodpadávají a jsou pružné - odolávají nárazům. Zahrnují různé druhy zrnitostí a typů. V případě zájmu nás kontaktujte ohledně kalkulace, příp. Vás osobně rádi navštívíme.

INTERIÉROVÉ OMÍTKY

INTERIÉROVÉ OMÍTKY

SPS Jemná omítka

Dekorativní omítka s velice jemnou strukturou zrna 0,5mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Zrnitá omítka

Dekorativní omítka s hrubostí zrna od 1mm po 2mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Zrnitá omítka odlehčená LG

Dekorativní odlehčená omítka s hrubostí zrna 1,2 a 1,5 mm. Úspora homotnosti o 30%. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži, nárazům a povětrnostním vlivům, s termo - izolačním efektem. Elastická, prodyšná, vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér i venkovní prostředí.

SPS Modelační omítka

Modelační omítka s extra jemnou strukturou, vysoce odolná vůči nárazům a povětrnostním vlivům, prodyšná vrstva. Nabízí širokou škálu zpracování konečného vzhledu - s pomocí štětce, válečku, modelačních pomůcek, hladítka atd. Pro použití venku i v interiéru.

SPS Rýhovaná omítka

Strukturovaná dekorativní omítka s velikostí zrn 2 a 3mm. Pro docílení efektu "kůry stromu". Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Určená pro interiér.

SPS Křemenný nátěr

Křemenný nátěr s vlastní texturou, určený pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi vysoce kvalitní disperze syntetické pryskyřice. Prodyšná vrstva, odolná vůči povětrnostním vlivům i mechanické zátěži a nárazům. Snadná aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním.

SPS Nátěr s dřevními štěpky

Nátěr na omítky se zcela unikátní strukturou. Ta je vytvářena pomocí jemných nebo středně hrubých dřevních štěpků. Aplikuje se pomocí válečku, štětce nebo stříkáním. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Prodyšná vrstva, odolná vůči povětrnostním vlivům, omyvatelná. Pro použití venku i v interiéru. 

SPS Rustikální omítka

Vysoce odolná rustikální omítka pro venkovní i vnitřní použití, s velikostí zrn 1,5 nebo 2mm. Výsledná struktura je vysoce dekorativní, rustikální a nostalgická - receptura obsahuje hruší a jemnější zrna, výsledek je poté nepravidelný a rýhovaný. Vrstva disponuje vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům a mechanické zátěži. Vysoce paropropustná.

SPS Venkovská omítka

Interiérová omítka s jedinečným nostalgickým hrubým vzhledem. Vysoce kvalitní pojivo na bázi disperze syntetické pryskyřice dodává omítce odolnost a pružnost. Vynikající paropropustnost a přilnavost. Omítku lze dále přetírat malířskými barvami.

SPS Stříkaná omítka

Prémiová řada stříkaných omítek s vynikající přilnavostí a velice jemnou strukturou 0,5mm. Vhodné pro vnitřní prostředí. Díky použité receptuře vznikají minimální ztráty během aplikace. Vrstva je vysoce odolná vůči mechanické zátěži, zároveň vysoce paropropustná a elastická. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. 

SPS Stříkaná omítka akustická

Jedinečná stříkaná omítka s vynikajícími zvukově-izolačními vlastnostmi. Zvukové vlny pohlcuje a neodráží. Nabízí vynikající přilnavost k povrchu, ztráty během aplikace jsou tak minimální. Vynikající odolnost vůči mechanickému poškození a nárazům. Vysoká paropropustnost a elastičnost vrstvy. Pro použití v interiéru.