Příspěvky na blogu

Zobrazit vše

INTERIÉROVÉ OMÍTKY

Vysoce odolné šlechtěné tenkovrstvé omítky, vhodné do interiéru. Nabízí různé zrnitosti a kombinace, s podporou tónování. Omítky se velice dobře aplikují, neodpadávají a jsou pružné - odolávají nárazům. Zahrnují různé druhy zrnitostí a typů. V případě zájmu nás kontaktujte ohledně kalkulace, příp. Vás osobně rádi navštívíme.

SPS Jemná omítka

Dekorativní omítka s velice jemnou strukturou zrna 0,5mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Zrnitá omítka

Dekorativní omítka s hrubostí zrna od 1mm po 2mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Strukturovaná barva

Křemenný nátěr s vlastní texturou, určený pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi vysoce kvalitní disperze syntetické pryskyřice. Prodyšná vrstva, odolná vůči povětrnostním vlivům i mechanické zátěži a nárazům. Snadná aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním.