Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Barvy na beton | Super kvalita

Pro ochranu a dekoraci betonových, zděných a kamenných prvků pro Vás máme dva typy prémiových produktů:

Barvy na beton dodávají plochám zcela jedinečný dekorativní charakter, zároveň nabízejí vynikající ochrannou funkci. Barvy na beton lze aplikovat na betonové podlahy, kamenné prvky, schodiště, terasy, balkóny, omítky a další takové plochy venku i v interiéru, mají univerzální využití. Nátěr je rychleschnoucí a zároveň ekologicky nezávadný. Použité nástroje se dají velice snadno omýt vodou. Vytváří pevnou vrstvu, která výborně odolává vysoké mechanické zátěži, vlhku a veškerým povětrnostním vlivům, zároveň si dlouhodobě zachovává stálou sytost barev. Elegantní saténově - matný vzhled vaječné skořápky. Na akrylátové bázi disperze syntetické pryskyřice. Lze je zároveň tónovat dle vzorníků RAL, NCS nebo jiných do více než 30 000 různých druhů odstínů!

Druhým typem produktů jsou Hydroizolační nátěry na vlhké zdivo. Tento produkt je na rozpouštědové akrylátové bázi, s přídavkém cementových prvků a dalších speciálních aditiv. Vytváří bílý matný povrch, který je mikroporézní, hydroregulační a dovoluje podkladům přirozeně dýchat. Zároveň výborně přilne a vsakuje se pod povrch, posiluje zdivo. Odpuzuje plísně a nečistoty. Ideální pro ošetření stěn sklepů, skladů, stájí, podzemních parkovišť apod. Nátěr je možné dále přetírat malířskými nebo latexovými barvami.

Barvy na beton

Barvy na beton

Barvy na beton

Mimořádně odolné a rychleschnoucí nátěry pro betonové a kamenné plochy, které jsou na akrylové bázi disperze syntetické pryskyřice. Výsledný povrch je elegantně saténově - matný (vaječná skořápka), soudržný a mikroporézní. Nátěr si i po letech zachovává původní barevnou sytost a dokonale odolává veškerým povětrnostním vlivům a mechanické zátěží. Pro použití venku i v interiéru.

Tento produkt zároveň nabízí možnost namíchání odstínu přesně dle Vašeho výběru. Můžete si tak vybrat z více než 30 000 různých odstínů dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

Hydroizolační nátěry na vlhké zdivo

Speciální prodyšné a hydroizolační nátěry na vlhké interiérové omítky a zdivo. Na rozpouštědlové akrylátové bázi, s přídavkem cementových prvků a speciálních aditiv. Ideální pro ošetření stěn sklepů, skladů, stájí, podzemních parkovišť apod. Povrch je mikroporézní a matně bílý. Nátěr je přilnavý, výborně se vsakuje pod povrch a ošetřené plochy zároveň posiluje, zamezuje plesnivění. Lze snadno přetírat veškerými latexovými a malířskými barvami, nanést dekorativní omítky, tapety atd.

Spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

V této kategorii není žádný produkt.