Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Tenkovrstvé lazury

Tenkovrstvé rozpouštědlové lazury s odolným UV filtrem, vysokým obsahem sušiny až 36% a velice dobrou roztíratelností. Ideální k ochraně široké škály ploch - pro pergoly, altány, zahradní domky, chaty, ploty apod. Vhodná také pro vlhčí dřeviny. Lazura odolává veškerým povětrnostním vlivům, je vysoce mikroporézní a chrání dřevo vůči zamodrání. I zde receptura účinně chrání vůči škůdcům a plísním, nevyžaduje tedy žádný předchozí nátěr. Zároveň nepraská a výborně reaguje na změnu teplot. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 5 let.

Zahradní lazury tenkovrstvé

Zahradní lazury tenkovrstvé

Zahradní lazury krycí

Tenkovrstvé krycí lazury na dřevo (není vidět struktura dřeva) od holandského výrobce SPS, v předem připravených barevných variantách. Pro dlouhodobou ochranu a dekoraci dřeva, s vynikajícím poměrem cena / kvalita, se silným UV filtrem, vysokým podílem sušiny a prémiové odolnosti vůči povětrnostním vlivům, slunci a mrazu. Obohacená receptura navíc obsahuje speciálně vyvinutou a trvale účinnou ochranu vůči škůdcům, plísním, zamodrání a hmyzu - lazura se aplikuje přímo na dřevo, nevyžaduje tak žádnou předchozí impregnaci. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 5 let. - pro renovaci stačí pouze 1 nátěr bez předchozího broušení, lazura se neloupe. Dostupné odstíny naleznete v náhledu po vybrání konkrétní varianty.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. V tomto případě bílou variantu. Neváhejte a kontaktujte nás.

Zahradní lazury transparentní

Vysoce kvalitní tenkovrstvé lazury na dřevo od holandského výrobce SPS, v saténově polomatném nebo lesklém provedení. Pro dlouhodobou ochranu a zvýraznění krásy a struktury dřeva, s vynikajícím poměrem cena / kvalita, vysokým podílem sušiny, velmi silným UV filtrem a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, slunci a mrazu. Obohacená receptura navíc obsahuje speciálně vyvinutou a trvale účinnou ochranu vůči škůdcům, plísním, zamodrání a hmyzu - lazura se aplikuje přímo na dřevo, nevyžaduje tak žádnou předchozí impregnaci. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 5 let. - pro renovaci stačí pouze 1 nátěr bez předchozího broušení, lazura se neloupe. Široká nabídka odstínů. Dostupné odstíny naleznete v náhledu po vybrání konkrétní varianty.

Označení "TRANSPARENTNÍ" značí, že lazura zachovává a zvýrazňuje viditelnou strukturu dřeva.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás.

V této kategorii není žádný produkt.