Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Příprava omítek

Komplexní systém základních nátěrů pod omítky výrobce SPS, které eleminují veškeré negativní jevy v povrchu - například nadměrnou savost, pórovitost, znečištění atd. Cílem je připravit celý povrch a přenést ho na ideální plochu pro nanášení vrchních omítek. Společnost SPS s důkladem dbá na jejich vývoj - jedná se o nezbytně důležitou součást, která zajišťuje správnou funkci, prodyšnost, odolnost a přilnavost vrchního omítkového systému.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

Příprava omítek

Příprava omítek

SPS Základní omítkový nátěr

Mimořádně kvalitní řada rychleschnoucích základních omítkových nátěrů pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi 100% akrylátové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene zajišťující snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje a snižuje jeho nasákavost. Vytváří prodyšnou vrstvu.

SPS Základní omítkový nátěr Projekt

Kvalitní řada ekonomicky výhodného základního omítkového nátěru pro venkovní i interiérové prostředí, s rychlou dobou schnutí. Pojivo je na bázi akrylátové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene, která zajišťují snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje a snižuje jeho nasákavost. Vytváří prodyšnou vrstvu.

SPS Izolační omítkový nátěr

Speciální řada rychleschnoucích základních omítkových nátěrů s izolačními plnivy, pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi akrylát - kopolymerové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene, která zajišťují snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje, snižuje jeho nasákavost a významně izoluje barevné rozdíly z podkladu. Vytváří prodyšnou vrstvu.

V této kategorii není žádný produkt.