Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Profesionální systém přípravy omítek SPS

Komplexní systém základních nátěrů pod omítky výrobce SPS, které eliminují veškeré negativní jevy na povrchu - například nadměrnou savost, pórovitost, znečištění atd. Cílem je připravit celý povrch a přetvořit ho na ideální plochu pro nanášení vrchních omítek. Společnost SPS s důrazem dbá na jejich vývoj - jedná se o nezbytně důležitou součást, která zajišťuje správnou funkci, prodyšnost, odolnost a přilnavost vrchního omítkového systému.

Aplikace je naprosto jednoduchá a společná pro veškeré typy vrchních omítek výrobce SPS. Přesto nabízí podstatně více než nejčastěji používané obyčejné penetrace jiných výrobců. Níže se dozvíte hlavní rozdíly a výhody.

Základní systém výrobce SPS má tři hlavní cíle:

1. Sjednocení nasákavosti celé plochy. Nadměrná savost podkladu má dopad nejen na aplikaci vrchní omítky, ale také na její kvalitu. Použitím základního omítkového nátěru se tento problém odstraní.

2. Zakrytí podkladního odstínu, dochází k barevnému sjednocení. Naše základní nátěry jsou v provedení základní bílé, dokážeme je ale také tónovat do odstínu vrchní omítkové vrstvy. Dochází tak k barevnému souladu obou vrstev.

3. Základní nátěry obsahují jemné kamínky. Právě o tyto kamínky, které fungují jako "háčky", se zachytává vrchní omítková směs. Celá aplikace je tak podstatně snazší, zrna stále drží na svém místě. Tuto vlastnost oceníte také při konečném dohlazení.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁS RÁDI NAVŠTÍVÍME A PROVEDEME VEŠKERÉ PORADENSTVÍ A VÝBĚR ODSTÍNŮ PŘÍMO V MÍSTĚ REALIZACE. KONTAKTUJTE NÁS NA TEL.: 723 473 816 NEBO E-MAILU INFO@SVK-BARVY.CZ

Příprava omítek

Příprava omítek

SPS Základní omítkový nátěr

Mimořádně kvalitní řada rychleschnoucích základních omítkových nátěrů pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi 100% akrylátové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene zajišťující snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje a snižuje jeho nasákavost. Vytváří prodyšnou vrstvu.

SPS Základní omítkový nátěr Projekt

Kvalitní řada ekonomicky výhodného základního omítkového nátěru pro venkovní i interiérové prostředí, s rychlou dobou schnutí. Pojivo je na bázi akrylátové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene, která zajišťují snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje a snižuje jeho nasákavost. Vytváří prodyšnou vrstvu.

SPS Izolační omítkový nátěr

Speciální řada rychleschnoucích základních omítkových nátěrů s izolačními plnivy, pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi akrylát - kopolymerové disperze. Nátěr obsahuje jemná zrna křemene, která zajišťují snadnější nanášení vrchního omítkového systému. Povrch stabilizuje, snižuje jeho nasákavost a významně izoluje barevné rozdíly z podkladu. Vytváří prodyšnou vrstvu.

V této kategorii není žádný produkt.