Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Příprava fasádních barev Profi system

Důmyslný a zcela jednoduchý základní nátěrový systém pro venkovní fasádní barvy od výrobce SPS. Správná příprava povrchu je velice důležitou podmínku proto, aby fasádní barvy dobře plnily svou funkci po dlouhá léta. Dalším cílem je ekonomičnost, základní nátěry značně ovlivňují spotřebu vrchní nátěrové hmoty. Sortiment lze rozdělit do dvou skupin:
 

Penetrační nátěry jsou bezbarvé kapaliny, které snižují spotřebu a stabilizují porézní, sprašné a vysoce nasákavé plochy. Zahrnují: 

SPS Impregnační nátěry - Speciální hloubkové penetrace vhodné pro porézní, křídující a vysoce nasákavé povrchy, plochu zároveň stabilizují.

Základní nátěry jsou bílé nebo jinak barevné nátěrové hmoty, ideální pro sjednocení barevnosti a zamezení nasákavosti podkladu. Navíc plochu stabilizují a jejich použití je vysoce ekonomické. Zahrnují:

Finess Základní fasádní nátěry - Základní nátěrové hmoty vhodné pod venkovní fasádní barvy řady Finess. Zajišťují velice dobrou kryvost, snižují nasákavost plochy a zlepšují přilnavost vrchního nátěru. Nátěr je prodyšný a odolný vůči vlivům povětrnostních vlivů. Ekonomikcé použití.

SPS Základní nátěry na zeď a SPS Izolační nátěry - Základní nátěrový systém pro interiérové malířské i venkovní fasádní barvy řady SPS. Nabízejí vynikající kryvost, významně snižují nasákavost plochy a zlepšují přilnavost vrchního nátěru. Navíc je zde možnost probarvení do stejného odstínu jako je konečný nátěr.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

Příprava fasádních barev

Příprava fasádních barev

Impregnační nátěry

Impregnační bezbarvé nátěry pro porézní, křídující a vysoce savé povrchy, se speciální hloubkovou penetrační schopností. Jejich použití je značně ekonomické, významně snižují spotřebu vrchní nátěrové hmoty a zlepšují její přilnavost. Jsou prakticky bez zápachu a obsahu rozpouštědel, s rychlou dobou schnutí.

Finess Základní fasádní nátěry

Základní nátěry v bílém provedení, vhodné pod fasádní barvy řady Finess, s vysokou krycí schopností. Ideální pro barevnou izolaci původního odstínu. Plochu stabilizují, zpevňují a snižují její nasákavost. Nátěry jsou vysoce prodyšné a odolné vůči povětrnostním vlivům. Současně zajišťují ideální přilnavost vrchního nátěru. Pro venkovní použití.

SPS Základní nátěr na zeď

Profesionální skupina rychleschnoucích základních nátěrů na omítky a zdivo, které jsou vhodné pro interiér i venkovní prostředí - pod vnitřní malířské i venkovní fasádní barvy řady SPS. Jejich hlavním cílem je sjednotit barevnost celého podkladu, základní nátěr lze tónovat do odstínu odpovídajícímu vrchní nátěrové hmotě. Zároveň dochází ke stabilizaci plochy a významnému snížení nasákavosti.

SPS Izolační nátěry

Speciálně navržené nátěry s rychlou dobou schnutí a vynikající krycí schopností. Účinně zakrývají nečistoty a fleky od kouře, nikotinu, sazí, rzi atd. Navíc, takto ošetřená místa jsou naprosto izolovaná, nátěry zamezují pronikání nečistot vlivem promáčení. Lze přetírat jakýmkoliv typem interiérových malířských i venkovních fasádních barev. Pro použití venku i v interiéru.

V této kategorii není žádný produkt.