Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Barva na dlaždičky | na každý obklad

Díky nátěrům na dlaždičky od společnosti SPS můžete velice snadno renovovat obklady v koupelnách, kuchyních, skladech a dalších. Nátěr má vynikající odolnost, je proto vhodný i do restaurací, výroben, provozoven a jiných zatěžovaných míst. Natřené plochy se velice snadno udržují v naprosté čistotě - nátěr odolává běžným čistícím prostředkům, je také odolný vůči poškrábání. Vytváří příjemně lesklý povrch. Aplikace ve dvou vrstvách přímo na podklad. Snadné nanášení štětcem, válečkem nebo stříkáním. Použití je velice praktické a dekorativní.

Tento typ nátěru lze zároveň tónovat dle Vašeho přání. Na výběr jsou světlé a středně syté odstíny dle uvedeného vzorníku u produktu.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

Barvy na dlaždičky

Barvy na dlaždičky

Zobrazení 1-1 z 1 položek
5 / 5 41
41 Review(s) 
Zboží je skladem
Cena 529,00 Kč Běžná cena 549,00 Kč

Prémiový lesklý a odolný nátěr na interiérové dlaždičky. Na bázi alkydové pryskyřice. Nevyžaduje žádný základní nátěr, aplikuje se přímo. Povrch je snadno omyvatelný, odolává čistícím prostředkům a poškrábání. Vynikající přilnavost a krycí schopnost. Snadná aplikace.

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Zobrazení 1-1 z 1 položek