Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Tónování barev a laků

Nabídka tónování profesionálních barev a laků holandského výrobce SPS BV. Používáme speciální pastové koloranty nejvyšší kvality, které mají vynikající odolnost vůči UV záření - dlouhodobě si zachovávají stálost odstínu a neblednou. Pro tónování používáme širokou škálu vzorníků - například RAL, NCS, vlastní vzorníky výrobce, ale i vzorníky Dulux, Sikkens a další. Služby tónování provádíme okamžitě, bez čekání.

Celkově Vám můžeme nabídnout přes 30 000 různých odstínů!

Veškeré vzorníky lze zároveň po předchozí domluvě osobně shlédnout na adrese: Dívčí Kopy 48, 378 42 Nová Včelnice, tel.: 723 473 816.

Orientační ceník pro tónování barev a laků:

- balení 0,5l, jakýkoliv odstín: 69 Kč vč. DPH

- balení 1l, jakýkoliv odstín: 119 Kč vč. DPH

- balení 2,5l, jakýkoliv odstín: 279 Kč vč. DPH

Tónování barev a laků

Tónování barev a laků

Profesionální silnovrstvé krycí lazury SPS

Profesionální silnovrstvé krycí lazury v lesklém nebo pololesklém provedení. Ideální pro dlouhodobou ochranu dřeva. Výběr ze vzorníků RAL, NCS, ale i jiných - přes 30 000 odstínů. Možnost tónování v balení 1l a 2,5l.

Základní nátěry

Tónování základního nátěru podporuje barevnou stejnorodost základního i vrchního nátěrového systému. Je pak zpravidla potřeba pouze jedna vrstva vrchního nátěru, což je velice úsporné a ekonomické.

Barvy na kov 3v1

Tónování barev na kov, které lze aplikovat přímo na očištěnou plochu. Vynikající antikorozní vlastnosti a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Provedení v lesku nebo saténovém matu. Tónujeme dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných - možnost výběru ze světlých a středních odstínů. Balení po 1l.

Tónované vodouředitelné laky na dřevo

Dekorativní interiérové transparentní laky pro zvýraznění struktury dřeva. Možnost výběru jakéhokoliv odstínu nebo dle speciálního vzorníku pro SPS Tónované vodouředitelné laky na dřevo. Balení po 0,5l.

Emaily krycí alkydové

Tónování vysoce odolných a dekorativních emailových nátěrů na alkydové bázi, s možností aplikace venku i v interiéru. Možnost výběru z lesku nebo saténu. Výběr ze vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů. Balení po 2,5l, 1l a 0,5l.

Emaily krycí vodouředitelné

Tónování SPS Profesionálních vodouředitelných emailů, které jsou vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí. Vhodné pro dřevo, ošetřené kovy a tvrdé plasty. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů. Disponují vynikající odolností a rychlou dobou schnutí. Balení po 2,5l a 1l.

Tabulové barvy

Tónování vysoce odolných tabulových barev se snadnou aplikací. Nátěr je příjemný pro psaní křídou. Tónujeme do 16 různých odstínů. Balení v 2,5l a 0,5l.

Barvy na dlaždičky

Mimořádně odolné interiérové nátěry na dlaždičky s možností tónování do světlých a středních odstínů dle vzorníku RAL, NCS, ale i dalších typů. Balení po 1l.

Barvy na beton

Barvy na beton s výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům, mechanické zátěži a UV záření, saténově matný vzhled. Vhodné pro venkovní a interiérové použití. Tónujeme dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů - s více než 30 000 různými odstíny. Balení po 2,5l a 1l.

Interiérové lakovací a metalické barvy

Nabídka tónování pro vysoce dekorativní metalické a profesionální interiérové barvy - vhodné pro dřevo, ošetřený kov a tvrdé plasty. Mechanicky mimořádně odolné barvy. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů.

Barvy na radiátory

Nabídka tónování vysoce odolných a barevně stálých nátěrů na radiátory s možností aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním. Široký výběr dle vzorníků RAL, NCS, ale i jiných - možnost výběru ze světlých odstínů. Balení po 1l.

Křídové barvy

Extra matné a vysoce dekorativní křídové barvy - vhodné pro zdi i dřevěný nábytek. Zcela unikátní křídová struktura. Extra kvalitní pigmenty. Balení po 0,5l, 1l a 2,5l. Tónování dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších - s možností výběru až 30 000 různých odstínů.

V této kategorii není žádný produkt.