Příspěvky na blogu

Zobrazit vše

Nátěry na beton

Nátěry na beton

Impregnace betonu

Impregnační nátěry jsou důležitou součástí péče o beton. Bezbarvé provedení penetračních nátěrů nabízí dva typy produktů:

Impregnační nátěry na beton stabilizují betonový povrch a významným způsobem snižují a sjednocují nasákavost. Jsou doporučené pro veškeré vysoce savé, porézní a křídující povrchy. Použití impregnace je velice ekonomické, snižuje spotřebu vrchní nátěrové hmoty - po ošetření je garantována teoretická spotřeba vrchního nátěru. Zároveň jsou takové plochy lépe stabilizované. Dávejte však na přepenetrování podkladu - na povrchu se nesmí utvořit zaschlá vrstva penetrace!

Druhým typem produktů jsou profesionální Vodoodpudivé impregnační nátěry, které chrání betonové a zděné prvky před působením vody, mrazu, posypových solí, UV záření a veškerým typem nečistot. Vodoodpudivá impregnace zajišťuje trvalou ochranu ošetřených prvků až na 10 let, vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí. Hydrofobní nátěr je na bázi 100% čistého akrylátu. Díky své receptuře vyniká mimořádnou a dlouhotrvající ochrannou funkcí. Zároveň se ošetřené plochy lépe udržují, jsou omyvatelné a nešpiní se.

Nátěry na betonovou podlahu

Váháte, čím natřít betonovou podlahu ve Vaší garáži, dílně, autoservisu nebo technické místnosti? Chcete, aby odolala provozním kapalinám, soli, změkčovadlům z pneumatik a především vysoké mechanické zátěži? Máme pro Vás řešení.

SPS Barva na betonovou podlahu je na bázi modifikovaných alkydových pryskyřic, navíc s příměsí polyuretanu. Právě polyuretan dodává nátěru jedinečnou pevnost a odolnost. Aplikace nátěru je velice jednoduchá, jedná se o jednosložkovou nátěrovou hmotu. Zároveň má dekorativní charakter.

Extrémní ochranu zajišťuje SPS Dvousložkový epoxidový nátěr. Balení obsahuje složku A (emulze epoxidové pryskyřice) a B (alifatické polyaminy), navíc ještě koncentrovaný čistič pro přípravu plochy. Nátěr je možné aplikovat i na stěny, je omyvatelný. Výborně odolává těžké mechanické zátěži i silnému vodnímu proudu. Tyto nátěrové hmoty zároveň využívá řada profesionálních odběratelů.

Produkty jsou v několika barevných odstínech a mají velice elegantní saténově - matný vzhled. Zároveň ošetřené plochy nekloužou.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

Barvy na beton

Pro ochranu a dekoraci betonových, zděných a kamenných prvků pro Vás máme dva typy prémiových produktů:

Barvy na beton dodávají plochám zcela jedinečný dekorativní charakter, zároveň nabízejí vynikající ochrannou funkci. Barvy na beton lze aplikovat na betonové podlahy, kamenné prvky, schodiště, terasy, balkóny, omítky a další takové plochy venku i v interiéru, mají univerzální využití. Nátěr je rychleschnoucí a zároveň ekologicky nezávadný. Použité nástroje se dají velice snadno omýt vodou. Vytváří pevnou vrstvu, která výborně odolává vysoké mechanické zátěži, vlhku a veškerým povětrnostním vlivům, zároveň si dlouhodobě zachovává stálou sytost barev. Elegantní saténově - matný vzhled vaječné skořápky. Na akrylátové bázi disperze syntetické pryskyřice. Lze je zároveň tónovat dle vzorníků RAL, NCS nebo jiných do více než 30 000 různých druhů odstínů!

Druhým typem produktů jsou Hydroizolační nátěry na vlhké zdivo. Tento produkt je na rozpouštědové akrylátové bázi, s přídavkém cementových prvků a dalších speciálních aditiv. Vytváří bílý matný povrch, který je mikroporézní, hydroregulační a dovoluje podkladům přirozeně dýchat. Zároveň výborně přilne a vsakuje se pod povrch, posiluje zdivo. Odpuzuje plísně a nečistoty. Ideální pro ošetření stěn sklepů, skladů, stájí, podzemních parkovišť apod. Nátěr je možné dále přetírat malířskými nebo latexovými barvami.

V této kategorii není žádný produkt.