Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Malířské barvy s nabídkou přes 30 000 odstínů

Předností holandského výrobce SPS je vývoj a výroba malířských barev. Vlastní trh zásobuje již více než 40 let vysoce kvalitními malířskými barvami, oceňovanými jak profesionálními malíři, tak běžnými uživateli. Za tuto dobu společnost načerpala bohaté zkušenosti z praxe, které vložila do svých receptur. 

Proč volit malířské barvy od SPS? Výrobce důsledně dbá na:

1. Kryvost - Malířské barvy od SPS disponují vynikající kryvostí již od základní skupiny produktů. Vybraný sortiment z řad SPS Profi Malířských barev vyžaduje pouze 1 nátěr!
2. Minimální obsah VOC látek (těkavých organických látek), které mají negativní vliv na lidské zdraví. Nátěry jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.
3. Paropropustnost, tzn. barvy dovolují stěnám přirozeně dýchat. Tím plochy nezadržují vlhkost a zamezuje se vzniku plísní.
4. Dekorativnost 
5. Otěruvzdornost - Veškeré SPS interiérové malířské barvy jsou vysoce otěruvzdorné a omyvatelné.

Celý sortiment interiérových malířských barev je rozdělen do tří kategorií:  
Finess Promo Malířské barvy zahrnují vinylové disperzní barvy vhodné pro běžné malování interiérů. Jsou vysoce paropropustné a částečně otěruvzdorné. Nabízejí ekonomické řešení malování pokojů a chodeb s velice dobrou krycí schopností.

Finess Malířské barvy jsou vinylové disperzní interiérové malířské barvy vhodné pro náročné uživatele. Disponují především vynikající kryvostí, otěruvzdorností, sytostí odstínů, paropropustností a příznivou cenou.

SPS Profi Malířské barvy splňují ty nejpřísnější kritéria pro malíře-profesionály a dosahují těch nejvyšších certifikovaných hodnot. Receptury této řady jsou produktem celoživotní tradice společnosti SPS.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM RÁDI ZAŠLEME VZORNÍK INTERIÉROVÝCH MALÍŘSKÝCH BAREV VÝROBCE SPS ZA VRATNOU KAUCI 500 KČ. ZASLÁNÍ JE ZDARMA, DOPRAVNÉ TEDY NEPLATÍTE. MŮŽETE SI TAK V KLIDU DOMÁCNOSTI VYBRAT POŽADOVANÝ ODSTÍN. 

ZAŠLETE NÁM PROSÍM E-MAIL S ŽÁDOSTÍ NA ADRESU INFO@SVK-BARVY.CZ. UVEĎTE ZDE DODACÍ ADRESU A TEL. KONTAKT. NÁSLEDNĚ VÁS INFORMUJEME OHLEDNĚ ODESLÁNÍ.

Malířské barvy

Malířské barvy

Finess Promo Malířské barvy

Řada kvalitních vinylových disperzních malířských barev v bílém matném provedení. Ideální pro veškeré vnitřní prostory. Finess Promo malířská barva nabízí dobrou krycí schopnost a vysokou paropropustnost. Zároveň je částečně otěruvzdorná a odolná vůči čištění - omyvatelná (tyto hodnoty jsou certifikované). Obsah VOC škodlivých organických látek je na minimální úrovni - nátěr je šetrný k lidskému zdraví a životnímu prostředí.

Finess Malířské barvy

Vysoce kvalitní vinylové disperzní malířské barvy vhodné pro náročné uživatele. Disponují vynikající kryvostí, paropropustností a velice dobrou otěruvzdorností. Obsah VOC organických těkavých látek je na minimální úrovni, jsou šetrné k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Řada obsahuje i extra krycí variantu nebo předem namíchané dekorativní odstíny.

SPS Profi Malířské barvy

Mimořádně kvalitní malířské barvy zhotovené dle nejnáročnějších požadavků spotřebitelů - profesionálních malířů. SPS Profi Malířské barvy jsou vyráběny dle nejpřísnějších podmínek, použity jsou zcela unikátní receptury společnosti SPS. Řada zahrnuje širokou škálu produktů. Společné mají především vynikající kryvost, dekorativnost, vysokou paropropustnost, otěruvzdornost, omyvatelnost, téměř nulový obsah VOC látek a snadnou aplikaci. Veškeré hodnoty jsou certifikované. Hledáte-li skutečné profesionální nátěry, je tato řada malířských barev určená právě pro Vás.

V této kategorii není žádný produkt.