Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Impregnace betonu Profi system

Impregnace betonu

Impregnační nátěry jsou důležitou součástí péče o beton. Bezbarvé provedení penetračních nátěrů nabízí dva typy produktů:

Impregnační nátěry na beton stabilizují betonový povrch a významným způsobem snižují a sjednocují nasákavost. Jsou doporučené pro veškeré vysoce savé, porézní a křídující povrchy. Použití impregnace je velice ekonomické, snižuje spotřebu vrchní nátěrové hmoty - po ošetření je garantována teoretická spotřeba vrchního nátěru. Zároveň jsou takové plochy lépe stabilizované. Dávejte však na přepenetrování podkladu - na povrchu se nesmí utvořit zaschlá vrstva penetrace!

Druhým typem produktů jsou profesionální Vodoodpudivé impregnační nátěry, které chrání betonové a zděné prvky před působením vody, mrazu, posypových solí, UV záření a veškerým typem nečistot. Vodoodpudivá impregnace zajišťuje trvalou ochranu ošetřených prvků až na 10 let, vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí. Hydrofobní nátěr je na bázi 100% čistého akrylátu. Díky své receptuře vyniká mimořádnou a dlouhotrvající ochrannou funkcí. Zároveň se ošetřené plochy lépe udržují, jsou omyvatelné a nešpiní se.

Impregnační nátěry na beton

Impregnační bezbarvé nátěry, které betonový povrch výborně stabilizují a významně snižují jeho nasákovost - po nanesení je zaručena deklarovaná spotřeba vrchní nátěrové hmoty. Doporučené pouze pro vysoce savé, porézní a křídující povrchy, následně lze přetírat SPS Barvou na beton, SPS Nátěrem na betonovou podlahu a SPS Dvousložkovým epoxidovým nátěrem. Zároveň dochází ke sjednocení nasákavosti materiálu, čímž ve výsledku zabraňuje flekatění a působí ekonomicky. Bez zápachu a obsahu rozpouštědel, rychleschnoucí. Dávejte však na přepenetrování podkladu - na povrchu se nesmí utvořit zaschlá vrstva penetrace!

Vodoodpudivé impregnační nátěry na beton

Hydrofobní nátěry určené pro ošetření betonových a zděných ploch venku i v interiéru. Tato serie produktů je vysoce koncentrovaná a zajišťuje účinnou ochranu podkladu až na 10 let. Lehce se renovuje pouhým jedním přetřením. Výborně odolává vodě, mrazu, UV záření, posypové soli a dalším chemikáliím, zabraňuje růstu rostlin na impregnovaném povrchu. Produkt je na zcela unikátní bázi 100% neředěného akrylátu, je rychleschnoucí a nezapáchá. 

V této kategorii není žádný produkt.