Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Profesionální štětce a válečky ANZA

Malířské nářadí a doplňky

Výrobce štětců a malířských doplňků, společnost ANZA, působí na světovém trhu již od roku 1946. Důraz je kladen především na mimořádnou kvalitu výrobků - vše na základě zpětné vazby samotných uživatelů.

Při používání kvalitních štětců dochází k lepšímu a rovnoměrnému roztírání nátěrových hmot. Tím klesá i celková spotřeba, výsledek práce je znatelně na vyšší úrovni, štětiny nepadají. Tyto štětce používá a doporučuje i naše společnost, SVK Barvy s.r.o. 

Právě štětec ovlivňuje z velké části výsledek Vaší práce. Využijte proto nabídky špičkového sortimentu tohoto výrobce. 

ANZA GO XP basic

ANZA GO XP Basic - to je řada vysoce kvalitních štětců, které jsou nejvhodnější pro alkydové a jiné rozpouštědlové nátěry. Štětec se skládá z pevného pogumovaného úchytu a syntetických štětin, které neodpadávají. Štětec vydrží i několikanásobné používání, přesto si uchovává své stálé vlastnosti. 

ANZA ELITE

Elitní řada štětců, vhodných pro veškeré typy nátěrových hmot - vodouředitelné i rozpouštědlové. Se štětci řady ANZA ELITE dosáhnete opravdu vynikajících výsledků. Speciálně vyvinuté syntetické štětiny jakýkoliv nátěr snadno a rovnoměrně roztírají, zlepšují tím i vydatnost hmoty. Navíc disponuje ergonomickou měkčenou rukojetí a bočním závěsem. Vysoká životnost, štětec není nutné často měnit. Vyzkoušejte i Vy!

ANZA basic široký

Řada širokých štětců, které jsou ideální pro velké plochy - například k aplikaci nátěrů na betonové plochy, impregnaci dřeva ochrannými nátěry apod. Vhodné pro veškerý druh nátěrových hmot. Syntetické štětiny minimalizují ztráty a hmotu rovnoměrně roztírají po celé ploše. Štětec dále disponuje bočním úchytem a plastovým držadlem.

ANZA váleček pro jemné povrchy

Elitní řada válečků pro jemné povrchy, vhodných k aplikaci veškerých lazur, laků, emailů, základů a jiných typů nátěrů. Výsledný povrch je jemný, souvislý, bez textury. Válečky jsou vhodné pro alkydové (rozpouštědlové) i vodouředitelné nátěry. Nabídka šířky válečků 18 a 25 cm.

ANZA váleček pro středně hrubé povrchy

Elitní řada válečků vhodné pro nátěry na betonové podlahy, barvy na beton a veškeré interiérové malířské barvy. Disponuje vysokou kapacitou. Výsledný povrch je jemný, souvislý, bez textury. Válečky jsou vhodné pro alkydové (rozpouštědlové) i vodouředitelné nátěry. Šířka válečku 25 cm.

V této kategorii není žádný produkt.