Příspěvky na blogu

Zobrazit vše

Dřevo

Dřevo

LAZURY

Lazury holandského výrobce SPS, pro zajištění maximální ochrany dřeva ve venkovním prostředí. Široký výběr odstínů, silný UV filtr a trvalá elasticita, nátěr nepraská. Nahlédněte a poznejte jejich přednosti.

OLEJE

Přírodní oleje, které chrání a dodávají dřevu jedinečný vzhled. Zároveň penetrují dřevo do hloubky. Ideální pro venkovní dřevěné terasy, zahradní nábytek a další.

LAKY

Vysoce dekorativní laky na dřevo, vhodné pro vnitřní i venkovní prostředí. Nabídka bezbarvých i tónovaných variant. Laky zároveň odolávají čistícím prostředkům a UV záření.

MOŘIDLA

Mořidla v odstínech bílé, šedé a antracitu, vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí. Zachovává přírodní vzhled dřeva a zvýrazňuje jeho strukturu. Dodává plochám naprosto jedinečný dekorativní charakter. Zároveň mají mořidla silný UV filtr a odolávají vlivům počasí.

KŘÍDOVÉ BARVY

Zcela unikátní typ dekorativního nátěru. Křídové barvy jsou nejčastěji používány k úpravám interiérového nábytku, pro vytvoření stylu provence, starého vitage efektu nebo "chic" oprýskaného stylu. Nabízí desítky různých stylů, probrušování atd. - dle Vaší představivosti. Zároveň barvy tónujeme do více než 30 000 odstínů.

OCHRANNÉ NÁTĚRY

Technicky orientované nátěry s velice snadnou aplikovatelností. Sortiment zahrnuje dřevní téry s univerzálním využitím, téry pro ochranu dřeva v zemi, zelené krycí lazury a asfaltové penetrační nátěry. Tyto nátěry nezatěžují životní prostředí a mají dlouhodobou životnost.

VRCHNÍ KRYCÍ NÁTĚRY

Vrchní krycí nátěrové hmoty pro venkovní i vnitřní použití. Vhodné pro dřevo, kov i plast - univerzální využití. V sortimentu naleznete rozpouštědlové i vodouředitelné varianty. Tyto nátěry tónujeme do více než 30 000 barevných odstínů.

MAGNETICKÉ A TABULOVÉ BARVY

Magnetické a tabulové barvy, které jsou ideální nejen pro děti i dospělé do každé domácnosti, ale naleznou své místo i na pracovištích, školách a školkách, veřejných prostorech a dalších. Oba produkty lze navíc kombinovat, můžete si tak vytvořit magnetickou nástěnku, na kterou lze psát křídou. Nátěry neobsahují rozpouštědla, jsou na vodouředitelné bázi.

ZÁKLADNÍ NÁTĚRY

Základní nátěry pro dřevo, sloužící k vyhlazení natírané plochy. Speciální receptura zajišťuje snadnou brousitelnost a vytváří ideální podmínky pro vrchní krycí nátěr. Základní nátěry dokážeme navíc tónovat, tím sjednocujeme barevnost podkladu - to vede k ekonomičnosti. Široká nabídka pro každý typ povrchu.