Příspěvky na blogu

Zobrazit vše

Speciální nátěry

Speciální nátěry

Barvy na dlaždičky

Díky nátěrům na dlaždičky od společnosti SPS můžete velice snadno udržovat plochy kolem kuchyňských sporáků a toalet v naprosté čistotě. S touto barvou však můžete zároveň renovovat celé koupelny a další taková místa. Nátěr je vysoce odolný vůči poškrábání a čistícím prostředkům. Vytváří mimořádně odolný příjemně lesklý povrch. Snadné nanášení štětcem, válečkem nebo stříkáním. Použití je velice praktické a dekorativní.

Tento produkt zároveň podléhá SPS Tónovacímu centru. Na výběr jsou veškeré světlé a střední odstíny dle vzorníků RAL, NCS, ale i dalších typů.

Barvy na silnici

Výrobce SPS pamatuje i na nátěry pro silniční plochy. Disponují vynikající přilnavostí k široké škále povrchů - asfalt, beton, kámen. Tato skupina nátěrů působí zároveň jako výborný izolační nátěr na omítky - zakryje stopy po vodě, rzi, nikotinu apod., lze je poté snadno přetírat malířskými barvami.

Tyto nátěry vynikají svojí mimořádnou mechanickou odolností a dlouhou životností. Receptura je na zcela unikátní tixotropní bázi modifikovaných alkydových pryskyřic - tím o několik tříd překonávají klasické akrylátové barvy pro silniční plochy, které jsou běžně k vidění. Provedení v bílém matu. Velice jednoduše se aplikují, nevytvářejí žmolky a výsledný povrch neklouže. Zároveň jsou ošetřené plochy během nočních hodin dobře viditelné.

Ochranné laky na omítky

Pro snadnou údržbu a ochranu interiérových omítek a dalších betonových prvků vytvořila společnost SPS Ochranné laky na omítky v lesklém nebo extra matném provedení. Tyto laky výborně chrání vůči mechanickému poškození a otlakům, zvýrazňují tóny barev a mají odolnost vůči žloutnutí. Navíc dovolují podkladu přirozeně dýchat, jsou mikroporézní. Plochy se pak velice snadno udržují a jsou omyvatelné. Přesvědčte se i Vy o jejich praktičnosti!

Magnetické a tabulové barvy

Nedílnou součástí sortimentu výrobce SPS jsou i magnetické a tabulové barvy.

Účinné SPS Magnetické barvy s vysokým podílem železných pigmentů je vhodné nanášet na širokou škálu ploch - omítky, dřevo, sádrokarton, dřevotřískové desky apod. Nátěr je rychleschnoucí, bez zápachu a obsahu rozpouštědel. Hustá konzistence zajišťuje snadnou aplikaci. Možné přetírat tabulovými barvami. 

Odolné SPS Tabulové barvy mají rovněž širokou škálu využití - dají se tak nanášet například na omítky, dřevo a další plochy dle výběru nebo přímo na magnetické barvy. Vznikne tak plocha, která přitahuje magnety, ale zároveň na ni lze psát křídou. Provedení je v černé, modré nebo růžové barvě. Také je bez zápachu a obsahu rozpouštědel, schne velice rychle.

Tyto produkty využívá celá řada domácích uživatelů, řemeslníků, škol, školek a designerských společností. Výsledkem jsou Vaše vlastní výtvory - v profesionální kvalitě, zároveň se snadno aplikují. 

Barvy na střechy

Profesionální skupina nátěrů na střechy s hedvábně matným vzhledem. Lze natírat a renovovat veškeré minerální střešní materiály - jako jsou např. tašky, eternit, břidlice, beton, asfaltové báze apod. Po ošetření střešních krytin dochází k významnému prodloužení její životnosti. Na bázi 100% čisté akrylátové disperze, která je mimořádně odolná vůči veškerým povětrnostním vlivům a alkáliím (kyselé deště apod.). Barva je vysoce přilnavá, pružná, prodyšná a ekologicky nezatěžuje. Použité pigmenty jsou vysoce kvalitní a odolné vůči UV záření, neztrácejí původní odstín. Zároveň odpuzuje z povrchu veškeré rostliny a mech, zachovává střechu čistou - po nátěru probíhá samočistící proces. Aplikovat je možné štětcem, válečkem nebo airless technikou.

V této kategorii není žádný produkt.