Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Fasádní barvy mimořádně kvalitní

Fasádní barvy výrobce SPS splňují nejvyšší nároky běžných uživatelů i profesionálů. Mezi dominantní vlastnosti použitých receptur patří mimořádná odolnost vůči povětrnostním vlivům (včetně kyselých dešťů), vynikající otěruvzdornost, stálobarevnost, prodyšnost (mikroporéznost) a čistota povrchu - to vše je podpořeno více než čtyřicetiletým výzkumem technologií a postupů v kombinaci se zpětnou vazbou uživatelů. Výrobce SPS se tak zařadil na absolutní vrchol kvality v oblasti Beneluxu a severní části Francie.

Nabídku fasádních barev lze rozdělit do několika skupin:

Finess Promo Fasádní barvy - Ekonomicky výhodné matné fasádní barvy v bílém provedení, ideální pro rekreační objekty (chaty, chalupy atd.), statky, ale i sklepy, koupelny a podobné vlhké prostory. Receptura nátěru je na bázi disperze syntetické pryskyřice. Je odolná vůči povětrnostním vlivům, otěru a nabízí vysokou prodyšnost pro vodní páry směrem ven.

SPS Project mat fasádní - Vysoce kvalitní a ekonomicky výhodné matné fasádní barvy v bílém nebo černém provedení. Tato řada je ideální pro projektové práce, rozlehlé plochy, ale i výše zmíněné rekreační objekty a vlhké prostory. Nabízí vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým dešťům, vysokou otěruvzornost a prodyšnost. Snadná aplikace.

SPS Fasádní akrylátové barvy - Prémiové fasádní barvy na bázi 100% čisté akrylátové pryskyřice. Mimořádná odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým deštům, s vynikající otěruvzdorností, prodyšností a odolností vůči nárazu. Samočistící schopnost a stálobarevnost. Provedení v matu nebo lehkém saténovém lesku. Lze tónovat v kompletním rozsahu vzorníků RAL a NCS. Vhodné pro veškeré typy fasád.

SPS Fasádní silikonové barvy - Fasádní barvy nejvyšší kvality, na bázi silikonové pryskyřice dodávané ve vysokém podílu. Zcela unikátní receptura společnosti SPS zajišťující vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým dešťům, mechanickým nárazům a otěru. Barva zároveň nabízí dobrou prodyšnost a dlouhodobou stálobarevnost. Matné provedení. Povrch zůstává stále původní díky samočistící schopnosti. Lze tónovat ve světlých a středně tmavých odstínech dle vzorníků RAL a NCS. Díky pokročilé technologii vhodná pro veškeré typy fasád.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

Více informací o fasádních barvách výrobce SPS se dozvíte v našem článku.
 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁS RÁDI NAVŠTÍVÍME A PROVEDEME VEŠKERÉ PORADENSTVÍ A VÝBĚR ODSTÍNŮ PŘÍMO V MÍSTĚ REALIZACE. KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA NAŠÍ ZÁKAZNICKÉ LINCE NEBO POMOCÍ E-MAILU.

Fasádní barvy

Fasádní barvy

Finess Promo Fasádní barvy

Kvalitní řada ekonomicky výhodných fasádních barev s dobrou odolností vůči povětrnostním vlivům, UV záření, otěru a kyselým dešťům. Vynikající paropropustnost. V matném bílém provedení. Vhodné pro všechny typy fasád.

Spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

SPS Project mat fasádní

Vysoce kvalitní fasádní barvy v matném provedení bílé nebo černé. Na vodouředitelné bázi disperze syntetické pryskyřice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, otěru a mechanickému zatížení. Odpuzuje mechy a nečistoty. Vysoká paropropustnost. Vhodné také pro projektové práce a projekty. Pro veškeré typy fasád.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

SPS Fasádní akrylátová barva - mat

Mimořádně kvalitní fasádní barvy v matném provedení, na vodouředitelné bázi 100% čisté akrylátové pryskyřice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká otěruvzdornost a paropropustnost. Zachovává povrch stále čistý, odpuzuje nečistoty. Vhodná pro veškeré typy fasád. Lze tónovat v kompletním rozsahu dle vzorníků RAL a NCS.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

SPS Fasádní akrylátová barva - satén

Mimořádně kvalitní fasádní barvy v atraktivním saténově lesklém provedení, na vodouředitelné bázi 100% čisté akrylátové pryskyřice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká otěruvzdornost a paropropustnost. Zachovává povrch stále čistý, odpuzuje nečistoty. Vhodná pro veškeré typy fasád. Lze tónovat v kompletním rozsahu dle vzorníků RAL a NCS.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

SPS Fasádní silikonová barva

Prémiová fasádní barva na vodouředitelné bázi silikonové pryskyřice s vysokým podílem, v matném provedení. Barva je vyvíjena dle nejpřísnějších kriterií společnosti SPS, dle vlastních receptur a více než 40ti leté tradice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká omyvatelnost a otěruvzdornost. Dokladem o mimořádné kvalitě jsou jedinečné naměřené hodnoty - koeficient nasákavosti vody w24=0,08 kg /( m².h½) a hodnota difúzního odporu Sd= 0,02m. Samočistící schopnost, odpuzuje nečistoty a mechy. Doporučená pro veškeré typy fasád. Lze tónovat ve světlých a středně tmavých odstínech dle vzorníků RAL a NCS.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

V této kategorii není žádný produkt.