Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Tabulová barva | na stěnu i dřevo

Odolné a kvalitní tabulové barvy na vodou ředitelné bázi emulze alkydové pryskyřice a akrylové disperze. Produkty vynikají svým sytým odstínem, odolností vůči poškrábání a celkově rychlou dobou schnutí. Nátěr ani po soustavném omývání neztrácí svůj původní vzhled. Ideální pro psaní křídou. Prakticky bez obsahu rozpouštědel a zápachu. Výběr z několika barevných odstínů. Matné provedení. Vhodné pro různé typy povrchů - dřevo, tabule, desky, omítky, zdivo, tapety apod. Není nutný základní nátěr. Jednoduché zpracování.

Tento produkt zároveň nabízí možnost namíchání odstínu dle Vašeho výběru. Můžete si tak vybrat až ze 16 různých tónů.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

Tabulové barvy

Tabulové barvy

Zobrazení 1-1 z 1 položek
5 / 5 28
28 Review(s) 
Zboží je skladem
Cena 359,00 Kč

Mimořádně kvalitní tabulová barva, která vyniká odolností vůči poškrábání, dlouhodobým zachováním odstínu a rychlou dobou schnutí. Ani po soustavném omývání neztrácí svůj původní vzhled. Matné provedení. Vhodné nanášet na různé typy povrchů - dřevo, tabule, desky, beton, zdivo, omítky, tapety a SPS Magnetickou barvu. Prakticky bez zápachu a obsahu rozpouštědel.

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Zobrazení 1-1 z 1 položek