Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Finess Malířské barvy

Vysoce kvalitní vinylové disperzní malířské barvy vhodné pro náročné uživatele. Disponují vynikající kryvostí, paropropustností a velice dobrou otěruvzdorností. Obsah VOC organických těkavých látek je na minimální úrovni, jsou šetrné k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Řada obsahuje i extra krycí variantu nebo předem namíchané dekorativní odstíny.

Finess Malířské barvy

Finess Malířské barvy

Finess Malířské barvy

Vysoce kvalitní vinylové disperzní malířské barvy vhodné pro náročné uživatele. Ideální pro malování veškerých vnitřních prostor - stěn, stropů, kanceláří, chodeb, škol, garáží apod. Nabízejí vysokou kryvost, paropropustnost a otěruvzdornost. Minimální obsah VOC organických těkavých látek, jsou šetrné k životnímu prostředí a neohrožují lidské zdraví. Veškeré hodnoty jsou certifikované. 

Finess Malířské barvy extra krycí

Řada vinylových disperzních malířských barev s extra zvýšenou krycí schopností. Uživatelé ocení především plnost barevných odstínů, kryvost a její paropropustnost. Ideální pro veškeré interiérové plochy - stěny, stropy, kanceláře, garáže, chodby apod. Barva je v matném provedení. Nabízí vynikající otěruvzdornost, odolnost vůči čištění. Snadné zpracování a rychlá doba schnutí. Obsahuje minimum VOC těkavých látek, neohrožuje tak životní prostředí a lidské zdraví. Uvedené hodnoty jsou kompletně certifikované. Poznejte její vyjímečnost i Vy!   

Finess Malířské barvy tónované

Předem tónované disperzní vinylové Finess Malířské barvy v exkluzivních 6ti dekorativních odstínech. Vysoká kryvost a stálost barev. Výsledný povrch je matný, vysoce otěruvzdorný a odolný vůči čištění. Prakticky bez obsahu VOC škodlivých látek. Malířská barva dovoluje podkladu přirozeně dýchat, je paropropustná. Snadná aplikace. Veškeré udávané hodnoty jsou certifikované.

Finess Malířské barvy extra krycí tónované

Prémiové disperzní vinylové malířské barvy pro interiér ve zcela jedinečných 23 dekorativních odstínech. Malířská barva disponuje mimořádnou krycí schopností, plností a stálostí barev. Je vysoce otěruvzdorná, odolná vůči čištění, s minimálním obsahem VOC škodlivých látek. Ploše dovoluje přirozeně dýchat, je vysoce paropropustná. Velice snadno se aplikuje. 

V této kategorii není žádný produkt.