Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Tónování základních nátěrů

Tónování základního nátěru podporuje barevnou stejnorodost základního i vrchního nátěrového systému. Je pak zpravidla potřeba pouze jedna vrstva vrchního nátěru, což je velice úsporné a ekonomické.

Základní nátěry

Základní nátěry

Základní nátěry na dřevo alkydové

Základní nátěry na dřevo s vynikající kryvostí a dobrou brousitelností. Povrch vyrovnávají a sjednocují barevné odlišnosti. Lze přetírat jakýmkoliv typem alkydových (rozpouštědlových) nátěrů. Balení po 1 litru.

Základní nátěry HS na dřevo

Prémiová řada základních nátěrů na dřevo, s vynikající kryvostí a brousitelností. Pro sjednocení barevnosti a docílení hladkého povrchu. Lze přetírat jakýmkoliv typem alkydových (rozpouštědlových) nátěrů. Balení po 1l a 2,5l.

Univerzální základní nátěry

Univerzální skupina základních nátěrů, vhodných pro dřevo, neželezné kovy (hliník, zinek atd.), tvrdé plasty a původní nátěry. Dobrá kryvost i brousitelnost, rychlá doba schnutí. Lze přetírat jakýmkoliv typem nátěrových hmot. Balení po 1l a 2,5l.

ISO Základní vodouředitelné nátěry

Rychleschnoucí základní nátěry na dřevo s vynikající krycí schopností a dobrou brousitelností. Lze přetírat vodouředitelným typem nátěrových hmot. Balení po 1l a 2,5l.

V této kategorii není žádný produkt.