Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Středněvrstvé lazury na dřevo Finess

Dekorativní rozpouštědlové lazury Finess, dostupné v provedení lesku nebo decentního saténu, se řadí mezi vrcholné středněvrsvé lazury. Jsou ideální variantou k dlouhodobé ochraně obložení dřevěných staveb, srubů a roubenek, chat, pergol, altánů, plotů apod. Jejich silný UV filtr a mimořádný obsah sušiny až 64% zajišťují dřevu vynikající ochranu vůči všem druhům povětrnostních vlivů. Obohacená receptura navíc chrání vůči škůdcům, plísním a zamodrání, nevyžaduje tak žádnou předchozí impregnaci. Saténová varianta je s dodatečnou příměsí polymerových olejů. Povrch je pružný, výborně reaguje na změny teplot, nepraská a je mikroporézní - dovoluje dřevu přirozeně dýchat. Tyto lazury nabízejí nejširší možné využití, lehce se roztírají, nestékají a řadí se mezi nejpoužívanější lazury na dřevo od výrobce SPS. Min. životnost 6-7 let.

Lazury Finess středněvrstvé

Lazury Finess středněvrstvé

Lazury Finess krycí

Středněvrstvé krycí lazury Finess v předem připravených odstínech. Pro zajištění dlouhodobé ochrany a dekorace dřevěných ploch.

Lazury Finess transparentní

Středněvrstvé lazury Finess v lesklém nebo decentně saténově polomatném provedení. Pro dlouhodobou ochranu a zvýraznění krásy a struktury dřeva. Široká škála odstínů.

V této kategorii není žádný produkt.