Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Středněvrstvé lazury

Vysoce odolné rozpouštědlové lazury Finess, dostupné v provedení lesku nebo decentního polomatného saténu, se řadí mezi vrcholné středněvrstvé lazury. Jsou ideální variantou k dlouhodobé ochraně obložení dřevěných staveb, srubů a roubenek, chat, pergol, altánů, plotů apod. Jejich silný UV filtr a mimořádný obsah sušiny až 64% zajišťují dřevu vynikající ochranu vůči všem druhům povětrnostních vlivů, mrazu a slunci. Obohacená receptura navíc chrání vůči škůdcům, plísním a zamodrání, nevyžaduje tak žádnou předchozí impregnaci. Navíc obsahuje speciální polymerové oleje. Povrch je pružný, výborně reaguje na změny teplot, nepraská a je mikroporézní - dovoluje dřevu přirozeně dýchat. Tyto lazury nabízejí nejširší možné využití, lehce se roztírají, nestékají a řadí se mezi nejpoužívanější lazury na dřevo od výrobce SPS. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 6-7 let.

Lazury Finess středněvrstvé

Lazury Finess středněvrstvé

Lazury Finess krycí

Mimořádně kvalitní středněvrstvé krycí lazury (není vidět struktura dřeva) od holandského výrobce SPS, v předem připravených odstínech. Pro zajištění dlouhodobé ochrany a dekorace dřevěných ploch, s extra silným UV filtrem, vysokým podílem sušiny a prémiové odolnosti vůči povětrnostním vlivům, slunci a mrazu. Obohacená receptura navíc obsahuje speciálně vyvinutou a trvale účinnou ochranu vůči škůdcům, plísním, zamodrání a hmyzu - lazura se aplikuje přímo na dřevo, nevyžaduje tak žádnou předchozí impregnaci. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 6 - 7 let. - pro renovaci stačí pouze 1 nátěr bez předchozího broušení, lazura se neloupe. Dostupné odstíny naleznete v náhledu po vybrání konkrétní varianty.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. V tomto případě čistě bílou variantu. Neváhejte a kontaktujte nás.

Lazury Finess transparentní

Mimořádně kvalitní středněvrstvé lazury od holandského výrobce SPS, v saténově polomatném nebo lesklém provedení. Pro dlouhodobou ochranu a zvýraznění krásy a struktury dřeva, s extra silným UV filtrem, vysokým podílem sušiny a prémiové odolnosti vůči povětrnostním vlivům, slunci a mrazu. Obohacená receptura navíc obsahuje speciálně vyvinutou a trvale účinnou ochranu vůči škůdcům, plísním, zamodrání a hmyzu - lazura se aplikuje přímo na dřevo, nevyžaduje tak žádnou předchozí impregnaci. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 6 - 7 let. - pro renovaci stačí pouze 1 nátěr bez předchozího broušení, lazura se neloupe. Dostupné odstíny naleznete v náhledu po vybrání konkrétní varianty.

Označení "TRANSPARENTNÍ" značí, že lazura zachovává a zvýrazňuje viditelnou strukturu dřeva.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás.

V této kategorii není žádný produkt.