Těšíme se na Vaši recenzi!
Jansen Aditivum A 0,125l
Speciální aditivum do nátěru Jansen Aqua Barva na kov 3v1, pro aplikaci stříkáním technologií airless. Po přidání je dosaženo vysoké tloušťky vrstvy až 350ml/m2 (350 mikronů) bez stékání v jedné vrstvě. Tím je zajištěna vyšší efektivita práce.
Popis
Speciální aditivum pro Jansen Aqua Barva na kov 3v1. Aditivum A stabilizuje nátěr při aplikaci stříkáním technologií airless na svislých plochách, lze poté docílit vysoké tloušťky vrstvy až 350ml/m2 (350 mikronů) bez stékání v jedné vrstvě. Tím je zajištěna vyšší efektivita práce. Správný poměr smíchání je uveden níže, v záložce "POSTUP APLIKACE" nebo technickém listu nátěru. Pro použití ve venkovním prostředí (exteriéru) i ve vnitřním prostředí (interiéru).
Zajímají Vás i jiné produkty?
- Jansen Tekutý plast - odolný univerzální nátěr na dřevo, kov, beton a střechy, zvládá i vysokou vlhkost a chrání vůči korozi
- Jansen Lazury na dřevo - profesionální lazury na dřevo s ochranou až po dobu 8 let
- Jansen Barva na kov Rust Stop - vysoce odolná samozákladová barva 3v1 na kovové plochy a střechy
- Jansen Odolná barva - mimořádně odolná barva na venkovní dřevěné fasády, ploty a okapy z pozinku
nebo objevte další nátěry na DŘEVO, KOV, BETON, MALÍŘSKÉ A FASÁDNÍ BARVY nebo OMÍTKY
Nezapomeňte také na naši nabídku kvalitních štětců a válečků a brusných materiálů.
Na trhu působíme již od roku 2014, za tuto dobu za námi stojí mnoho spokojených zákazníků. Dokladem jsou například recenze na www.heureka.cz nebo komentáře u produktu. Nasbírali jsme také řadu zkušeností, v případě jakéhokoliv dotazu se na nás proto obraťte. Rádi Vám pomůžeme.
Poměr smíchání pro Jansen Aditivum A
Jansen Aditivum A smíchejte s Jansen Aqua Barva na kov 3v1. Je potřeba smíchat 5% aditiva s nátěrem.
Balení aditiva 125ml vystačí na celé 2,5l balení Jansen Aqua Barva na kov 3v1.
Způsob nanášení
- stříkání technologií airless
Velikost balení
Báze
- tekuté
Buďte první, kdo napíše komentář !
| Spotřeba | 5% aditiva smíchejte s nátěrem |
| Způsob aplikace | stříkání technologií airless |
| Aditivum A | po přidání lze docílit vysoké tloušťky vrstvy až 350ml/m2 (350 mikronů) v jedné vrstvě |
Kompletní seznam údajů naleznete v technickém listu, v kategorii "PŘÍLOHY".
Bezpečnostní informace
| EUH-věty | EUH208 - Obsahuje 1,2-Benzoisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci. EUH210 - Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list. |


