Finess Malířská barva 16kg
Sleva
 • Finess Malířská barva 16kg
 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Finess Malířská barva 16kg

  Průměrné hodnocení 
  5
  799,00 Kč 819,00 Kč
  S DPH

  Vysoce kvalitní vinylová disperzní malířská barva pro náročné uživatele, s výbornou krycí schopností, vhodná pro veškeré interiérové prostory. V matném provedení, s vysokou bělostí. Barva je dekorativní, paropropustná, otěruvzdorná, s minimálním obsahem VOC škodlivých látek.

  Barevný odstín
  Velikost balení
  Vzhled
  Počet
  Zboží je skladem.

   

  Popis

  Finess Malířská barva patří mezi vysoce kvalitní vinylové disperzní malířské barvy, uspokojuje veškeré náročné uživatele. Je ideální pro interiérové stěny a stropy pokojů v domácnostech, ale i kanceláře, garáže, dílny, školy, chodby a jiné prostory - včetně míst se zvýšenou zátěží. Vhodnými podklady jsou omítky, stávající nátěry, beton, cihly, sádrokarton, tapety, dřevovláknité desky a další. Její předností je perfektní bělost, vysoká krycí schopnost, částečná omyvatelnost (certifikovaná dle DIN 53778: 250 cyklů) a otěruvzdornost za mokra (certifikovaná dle ISO-11998 a DIN EN 13300: třída 4). Obsahuje minimální množství VOC (těkavých organických látek), je tak šetrná k životnímu prostředí a nemá negativní vliv na lidské zdraví. Vysoká kryvost nátěru (certifikovaná dle ISO -6504-3 a DIN EN 13300: skupina 3). Aplikace je velice snadná, barva nestéká, je bez zápachu. Možné nanášet pomocí štětce, válečku nebo stříkáním. Pro použití v interiéru.

  Balení obsahuje 16kg = 10 litrů malířské barvy. Spotřeba je 7m2/litr při jedné vrstvě (dle normy ISO-6504-3 a DIN EN13300). Balení 16kg vystačí přibližně na 70m2 při jedné vrstvě. Doporučené jsou 1 - 2 vrstvy - přesnější informace naleznete v kartě "POSTUP APLIKACE".

  Nezapomeňte také na naší cenově výhodnou nabídku štětců a válečků.

  Zboží je také kromě zaslání možné osobně odebrat po předchozí domluvě na adrese : Dívčí Kopy 48, 378 42 Nová Včelnice, tel.: 723 473 816.
   

  Oblast použití

  Finess Malířská barva je ideální pro malování veškerých interiérových prostor - stěn, stropů, domácností, sklepů, garáží, kanceláří, chodeb, ale i škol a dalších. Je odolná, otěruvzdorná, vhodná pro veškeré náročné uživatele.
   

  Certifikace

  • omyvatelnost - DIN 53778: 250 cyklů (částečně omyvatelná)
  • otěr za morka - ISO-11998 a DIN EN 13300: třída 4
  • kryvost - ISO-6504-3 a DIN EN 13300: třída 3 (7m2/litr/vrstva)

  Vlastnosti produktu

  • minimální obsah VOC (organických těkavých látek)
  • vhodná pro náročné uživatele
  • snadné zpracování
  • bez zápachu
  • vysoká bělost
  • matné provedení
  • vysoká kryvost (skupina 3)
  • paropropustnost
    

  Velikost balení

  • 16 kg = 10 litrů (měrná hmotnost 1,6 g/ml)

  Báze

  • pojivo: vinylkopolymerová disperze
  • báze : syntetická pryskyřice
  • plniva: rutil dioxid titan, jemná plniva a barviva
   5 / 5
   2017-08-27

   Barva má vynikající kryvost. Očouzené plochy jsou po prvním nátěru bílé, dle návodu jsme ale dodrželi vrstvy dvě. Barva nesmrdí a schne rychle

   5 / 5
   2017-02-09

   S barvou máme vymalováno a dojem je naprosto suprový. Krásně překryla původní zašlou střední zelenou, nynější bílá je skutečně bílá. Odolnost také dobrá. Barva za parádní cenu, s nadprůměrnými vlastnostmi.

   5 / 5
   2016-12-14

   super kryvá

   5 / 5
   2016-07-15

   perfektní barva, kryvost parádní, nešpiní :)

   5 / 5
   2015-11-18

   výborná kryvost, barva se mi líbí, dávám plné hodnocení

   Napište vlastní komentář

   Ke stažení

   technický list

   Ke stažení (97.5k)


   Tento postup je doporučený výrobcem, s cílem dosažení nejlepšího možného výsledku:

   všeobecně: Podklad musí být čistý, suchý, bez prachu a mastnoty. Trhliny a nerovnosti opravte. Nestabilní a odlupující se vrstvy odstraňte. První vrstvu je možné naředit 10% vody, další vrstvy neředit
   nové omítky: Nasákavý povrch ošetřete pomocí Finess Penetrační nátěrDávejte pozor na přepenetrování plochy, na povrchu se nesmí utvořit zaschlá vrstva penetrace. Následně aplikujte malířskou barvu.
   stávající nátěry: Aplikujte malířskou barvu. Pokud je potřeba, sprašnou a nestabilní plochu připravte pomocí Finess Penetrační nátěr nebo pro lepší izolaci původního odstínu použijte Finess Základní nátěr na zeď
   porézní a vysoce savý podklad: Plochu ošetřete pomocí SPS Impregnační nátěr.
   beton: K přípravě je možné použít "cementové mléko", prašné prvky následně odstranit pomocí hrubého kartáče. Následně plochu ošetřit pomocí Finess Základního nátěru na zeď nebo pomocí zředěné Finess Malířské barvy.
   foukaný beton: Pro přípravu použijte vhodný penetrační nátěr. Následně naneste vrstvu omítky. Poté naneste Finess Základní nátěr na zeď nebo zředěnou Finess Malířskou barvu.


   Tento nátěr je dostupný v základním bílém provedení. Pokud máte zájem o nátěr v barevných odstínech, doporučujeme nahlédnout do produktů Finess Malířské barvy tónované - dostupné v předem natónovaných trendy barvách nebo prémiové Finess Malířské barvy extra krycí tónovanés ještě širší nabídkou předem namíchaných odstínů. 

   Pro natónování vlastní barvy dle Vašeho přání používáme ty nejkvalitnější báze z řady SPS Profi Malířské barvy - na výběr je více než 30 000 různých odstínů! Vybírat můžete ze vzorníků uvedených v horní liště, pod záložkou "VZORNÍKY".   Spotřeba7 m2/l při jedné vrstvě
   Počet vrstev1 -2 vrstvy dle doporučeného postupu
   Kryvostskupina 3
   Omyvatelnostčástečná omyvatelnost (250 cyklů)
   Otěruvzdornost za mokratřída 4
   Schnutísuché po 2 hodinách, přetíratelné po 6 hodinách
   Ředěníprvní vrstva do 10% vody, další vrstvu neředit
   Způsob aplikaceštětec, váleček, stříkání
   Báze, vzhledvinylkopolymerová disperze, matný vzhled
   Podíl pevné složky (sušina)63% hmotnosti

   Kompletní seznam údajů naleznete v technickém listu, v kategorii "PŘÍLOHY".