Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Vodou ředitelná lazura s UV ochranou

Důležitou součástí sortimentu výrobce SPS jsou vodouředitelné nátěrové hmoty. Právě tato skupina nátěrů je nanejvýš závislá na kvalitní receptuře a dlouhodobé praxi, aby dokázala odolat veškerým typům povětrnostních vlivů a UV záření. Holandská společnost SPS proto vyvíjí vodouředitelné nátěrové hmoty již od svého vzniku, od roku 1975. Výsledkem jsou nátěry prémiové kvality, s vynikající odolností, minimálním obsahem VOC škodlivých látek a snadnou uživatelskou aplikací. V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás.

Sortiment je rozdělen do následujících skupin:

Lazury na dřevo akrylátové - vysoce odolné a dekorativní vodouředitelné akrylátové lazury na dřevo, které zvýrazňují krásu a strukturu dřeva, rychleschnoucí, snadná aplikace, životnost min. 6-7 let

Venkovní ochranné lazury - odolné vodouředitelné akrylátové lazury na dřevo, zvýrazňují strukturu dřeva, rychleschnoucí, snadné a ekonomické využití, životnost v běžných podmínkách 3 roky

Lazury na dřevo krycí akrylátové - krycí vodouředitelné lazury na dřevo s příměsí PU-alkydové emulze, disponují stálostí odstínů a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům včetně UV záření, životnost min. 6-7 let 

Lazury na dřevo vodouředitelné

Lazury na dřevo vodouředitelné

Venkovní ochranné lazury

Ochranné venkovní lazury na vodou ředitelné bázi, které účinně chrání dřevěný povrch před nepřízní povětrnostních vlivů. Jsou určené k ošetření zahradních prvků, plotů a hrazení. Velice snadno se s nimi pracuje, lehce se roztírají. Jsou naprosto bez zápachu a obsahu rozpouštědel, nezatěžují životní prostředí. Minimální životnost jsou 3 roky.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás.

SPS Lazury na dřevo akrylátové UV

Dekorativní vodouředitelné akrylátové lazury na dřevo s vynikající odolností vůči veškerým typům povětrnostních vlivů a UV záření. Vytváří voděodolný a mikroporézní povrch, podkladu tak dovolují přirozeně dýchat. Vhodné pro veškeré dřevěné plochy ve venkovním prostředí, ale i v interiéru. Po ošetření lazurou dochází ke zvýraznění krásy a struktury dřeva. Naprosto bez zápachu a s minimálním obsahem VOC škodlivých látek. Nátěr je rychleschnoucí a se snadnou aplikací, bez předchozích impregnací. Životnost min. 6-7 let. 

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás.

SPS Lazury na dřevo krycí akrylátové

Vysoce odolné krycí lazury na dřevo na vodouředitelné akrylátové bázi a PU-alkydové pryskyřice. Díky zcela unikátní receptuře zaručují vynikající odolnost vůči veškerým typům povětrnostních vlivů a UV záření. Disponuje stálostí barev i po letech. Vytváří voděodolný a mikroporézní povrch, který dřevu dovoluje přirozeně dýchat. Nátěr obsahuje minimum rozpouštědel (VOC škodlivých látek) a je bez zápachu. Rychlá doba schnutí a snadná aplikace. Životnost min. 6-7 let.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. V tomto případě bílou variantu. Neváhejte a kontaktujte nás.

V této kategorii není žádný produkt.