Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Lazura na dřevo | maximální ochrana

Sortiment SPS rozpouštědlových lazur na dřevo zahrnuje kompletní nátěrový systém a dělí se do následujících skupin:

 

Profesionální silnovrstvé lazury SPS - rozpouštědlové (alkydové) silnovrstvé lazury nejvyšší kvality v provedení lesku nebo pololesku, se speciálně vyvinutým UV filtrem, silikonizací a obsahem sušiny až 66%. Určené pro maximální ochranu a dekoraci okenních rámů, dveří, krycích lišt, zahradního nábytku, pergol, ale i dřevěných obložení apod., zajišťuje ochranu dřeva na min. 8 let.

Středněvrstvé lazury Finess - Vysoce kvalitní a dekorativní rozpouštědlové (alkydové) středněvrstvé lazury v provedení lesku nebo decentního polomatného saténu, se silným UV filtrem a odolnými pigmenty, navíc obohacené o speciální polymerové oleje. Tento typ lazury zajišťuje dlouhotrvající ochranu vůči veškerým povětrnostním vlivům, mrazu a slunci. Nabízí snadné zpracování a vysokou prodyšnost. Je vhodná pro jakýkoliv povrch a má nejširší využití - například sruby, roubenky, dřevěná obložení staveb, pergoly, chaty a další. Obsah sušiny až 64%, zajišťuje ochranu dřeva na min. 6-7 let.

Tenkovrstvé zahradní lazury - Rozpouštědlové (alkydové) tenkovrstvé lazury v provedení lesku nebo polomatného saténu, s odolným UV filtrem. Nabízí velice snadné zpracování a jsou vhodné pro ošetření široké škály ploch - ploty, pergoly, dřevěná obložení staveb a další. Vhodná také pro vlhčí dřevo. Má vynikající paropropustnost a obsah sušiny až 36%, zajišťuje ochranu dřeva na min. 5 let.

Nevíte, který z uvedených nátěrových systémů použít? Nevadí! Napište nám zprávu na naší zákaznickou linku, kterou naleznete v pravém sloupečku nebo přímo zavolejte. Rádi Vám poradíme. Zaslání vzorku je pro nás samozřejmostí.

Lazury na dřevo alkydové

Lazury na dřevo alkydové

Profesionální silnovrstvé lazury SPS

Profesionální rozpouštědlové lazury SPS patří mezi prémiové silnovrstvé lazury na dřevo. Jsou určené pro maximální ochranu a dekoraci extrémně namáhaných míst, rámů oken, dveří, lišt, zahradního nábytku a pergol - vhodné ale i pro dřevěné fasády. Disponují speciálně vyvinutým UV filtrem, mimořádným obsahem sušiny až 66% a dokonalou přilnavostí na hranách díky své husté konzistenci. Ta je dosažena silikonizací, zcela jedinečnou technologií mezi výrobci. Nátěry jsou mikroporézní, dovolují dřevu přirozeně dýchat. Zároveň jsou vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům. Obohacená receptura chrání dřevo vůči škůdcům, plísním a zamodrání, proto se před nátěrem nevyžaduje žádná předchozí impregnace. Velice dobré zpracování, nestéká, konzistenčně vyvážená. Zajišťuje ochranu na min. 8 let.

Lazury Finess středněvrstvé

Vysoce odolné rozpouštědlové lazury Finess, dostupné v provedení lesku nebo decentního polomatného saténu, se řadí mezi vrcholné středněvrstvé lazury. Jsou ideální variantou k dlouhodobé ochraně obložení dřevěných staveb, srubů a roubenek, chat, pergol, altánů, plotů apod. Jejich silný UV filtr a mimořádný obsah sušiny až 64% zajišťují dřevu vynikající ochranu vůči všem druhům povětrnostních vlivů, mrazu a slunci. Obohacená receptura navíc chrání vůči škůdcům, plísním, hmyzu a zamodrání, nevyžaduje tak žádnou předchozí impregnaci. Navíc obsahuje speciální polymerové oleje. Povrch je pružný, výborně reaguje na změny teplot, nepraská a je mikroporézní - dovoluje dřevu přirozeně dýchat. Tyto lazury nabízejí nejširší možné využití, lehce se roztírají, nestékají a řadí se mezi nejpoužívanější lazury na dřevo od výrobce SPS. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 6-7 let.

Zahradní lazury tenkovrstvé

Tenkovrstvé rozpouštědlové lazury s odolným UV filtrem, vysokým obsahem sušiny až 36% a velice dobrou roztíratelností. Ideální k ochraně široké škály ploch - pro pergoly, altány, zahradní domky, chaty, ploty apod. Vhodná také pro vlhčí dřeviny. Lazura odolává veškerým povětrnostním vlivům, je vysoce mikroporézní a chrání dřevo vůči zamodrání. I zde receptura účinně chrání vůči škůdcům a plísním, nevyžaduje tedy žádný předchozí nátěr. Zároveň nepraská a výborně reaguje na změnu teplot. Zajišťuje ochranu dřeva na min. 5 let.

V této kategorii není žádný produkt.