Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Vnitřní omítky

Široká nabídka vysoce odolných vnitřních omítek od výrobce SPS, které splňují náročné požadavky uživatelů a profesionálních spotřebitelů. S podporou nejmodernějších technologií je tak zajištěna nejvyšší kvalita, odolnost, prodyšnost, pružnost a omyvatelnost. Omítky navíc nabízejí velice snadné zpracování. Neobsahují prakticky žádná rozpouštědla (VOC látky), jsou tak šetrné k lidskému zdraví a životnímu prostředí. V popisu omítek také naleznete krátké video s aplikací a jejich vzhled pro lepší představu.

Nabídka zahrnuje zrnité omítky s velikostí zrn od naprosto jemných 0,5mm po hrubší 2mm. Dále rýhované omítky, odlehčené omítky s tepelně-izolační schopností, rustikální omítky nebo nátěry na stěny s texturou - tu lze vytvářet použitím vhodného válečku.

Použité receptury omítek a pojiva vznikají na základě mnohaleté zkušenosti. Složení pak vzniká kombinací mnoha složek, je tak docíleno opravdu mimořádné kvality - nesrovnatelné s jinými výrobci.

Sortiment podléhá tónování dle Vašeho výběru - používáme pigmenty s vynikající odolností vůči UV záření, jsou tak stálobarevné.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM RÁDI ZAŠLEME VZORNÍK OMÍTEK VÝROBCE SPS ZA VRATNOU ZÁLOHU 500 KČ. ZASLÁNÍ JE ZDARMA, DOPRAVNÉ TEDY NEPLATÍTE. MŮŽETE SI TAK V KLIDU DOMÁCNOSTI VYBRAT POŽADOVANÝ ODSTÍN. 

ZAŠLETE NÁM PROSÍM E-MAIL S ŽÁDOSTÍ NA ADRESU INFO@SVK-BARVY.CZ. UVEĎTE ZDE DODACÍ ADRESU A TEL. KONTAKT. NÁSLEDNĚ VÁS INFORMUJEME OHLEDNĚ ODESLÁNÍ.

Vnitřní omítky

Vnitřní omítky

SPS Jemná omítka

Dekorativní omítka s velice jemnou strukturou zrna 0,5mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Zrnitá omítka

Dekorativní omítka s hrubostí zrna od 1mm po 2mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Strukturovaná barva

Křemenný nátěr s vlastní texturou, určený pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi vysoce kvalitní disperze syntetické pryskyřice. Prodyšná vrstva, odolná vůči povětrnostním vlivům i mechanické zátěži a nárazům. Snadná aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním.

V této kategorii není žádný produkt.