Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Vnitřní omítky


Široká nabídka dekorativních vnitřních omítkových systémů od výrobce SPS, které splňují náročné požadavky uživatelů a profesionálních spotřebitelů. S podporou moderních technologií je tak zajištěna nejvyšší kvalita, odolnost, prodyšnost, pružnost a omyvatelnost. Omítky navíc nabízejí velice snadné zpracování. Obsahují minimum rozpouštědel, jsou tak šetrnné k lidskému zdraví a životnímu prostředí. V popisu omítek také naleznete krátké video s aplikací.

Nabídka zahrnuje zatírané zrnité omítky s jemností od 0,5mm po 2mm. Dále struktorované rýhované omítky, modelační omítky, stříkané a zvukově izolační akustické omítky, ale i nátěry v podobě dřevních štěpků a křemenných nátěrů s vlastní texturou.

Použité receptury omítek a pojiva vznikají na základě mnohaleté zkušenosti, za podpory nejmodernějších technologií. Složení pak vzniká kombinací mnoha složek, díky čemu je docíleno potřebných nadstandartních vlastností.

Celý sortiment podléhá tónování dle Vašeho výběru - používáme pigmenty s vynikající odolností vůči UV záření, jsou tak stálobarevné.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!


V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁS RÁDI NAVŠTÍVÍME A PROVEDEME VEŠKERÉ PORADENSTVÍ A VÝBĚR ODSTÍNŮ PŘÍMO V MÍSTĚ REALIZACE. KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA NAŠÍ ZÁKAZNICKÉ LINCE NEBO POMOCÍ E-MAILU.

Vnitřní omítky

Vnitřní omítky

SPS Jemná omítka

Dekorativní omítka s velice jemnou strukturou zrna 0,5mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Zrnitá omítka

Dekorativní omítka s hrubostí zrna od 1mm po 2mm. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér.

SPS Zrnitá omítka odlehčená LG

Dekorativní odlehčená omítka s hrubostí zrna 1,2 a 1,5 mm. Úspora homotnosti o 30%. Vysoce odolná vůči mechanické zátěži, nárazům a povětrnostním vlivům, s termo - izolačním efektem. Elastická, prodyšná, vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Snadné zpracování. Určená pro interiér i venkovní prostředí.

SPS Modelační omítka

Modelační omítka s extra jemnou strukturou, vysoce odolná vůči nárazům a povětrnostním vlivům, prodyšná vrstva. Nabízí širokou škálu zpracování konečného vzhledu - s pomocí štětce, válečku, modelačních pomůcek, hladítka atd. Pro použití venku i v interiéru.

SPS Rýhovaná omítka

Strukturovaná dekorativní omítka s velikostí zrn 2 a 3mm. Pro docílení efektu "kůry stromu". Vysoce odolná vůči mechanické zátěži a nárazům. Elastická, prodyšná a vysoce přilnavá vrstva. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Určená pro interiér.

SPS Křemenný nátěr

Křemenný nátěr s vlastní texturou, určený pro venkovní i interiérové prostředí. Pojivo je na bázi vysoce kvalitní disperze syntetické pryskyřice. Prodyšná vrstva, odolná vůči povětrnostním vlivům i mechanické zátěži a nárazům. Snadná aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním.

SPS Nátěr s dřevními štěpky

Nátěr na omítky se zcela unikátní strukturou. Ta je vytvářena pomocí jemných nebo středně hrubých dřevních štěpků. Aplikuje se pomocí válečku, štětce nebo stříkáním. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. Prodyšná vrstva, odolná vůči povětrnostním vlivům, omyvatelná. Pro použití venku i v interiéru. 

SPS Rustikální omítka

Vysoce odolná rustikální omítka pro venkovní i vnitřní použití, s velikostí zrn 1,5 nebo 2mm. Výsledná struktura je vysoce dekorativní, rustikální a nostalgická - receptura obsahuje hruší a jemnější zrna, výsledek je poté nepravidelný a rýhovaný. Vrstva disponuje vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům a mechanické zátěži. Vysoce paropropustná.

SPS Venkovská omítka

Interiérová omítka s jedinečným nostalgickým hrubým vzhledem. Vysoce kvalitní pojivo na bázi disperze syntetické pryskyřice dodává omítce odolnost a pružnost. Vynikající paropropustnost a přilnavost. Omítku lze dále přetírat malířskými barvami.

SPS Stříkaná omítka

Prémiová řada stříkaných omítek s vynikající přilnavostí a velice jemnou strukturou 0,5mm. Vhodné pro vnitřní prostředí. Díky použité receptuře vznikají minimální ztráty během aplikace. Vrstva je vysoce odolná vůči mechanické zátěži, zároveň vysoce paropropustná a elastická. Použité pojivo je na vysoce kvalitní bázi disperze syntetické pryskyřice. 

SPS Stříkaná omítka akustická

Jedinečná stříkaná omítka s vynikajícími zvukově-izolačními vlastnostmi. Zvukové vlny pohlcuje a neodráží. Nabízí vynikající přilnavost k povrchu, ztráty během aplikace jsou tak minimální. Vynikající odolnost vůči mechanickému poškození a nárazům. Vysoká paropropustnost a elastičnost vrstvy. Pro použití v interiéru.

V této kategorii není žádný produkt.