Příspěvky na blogu

Zobrazit vše

Fasádní barvy

Fasádní barvy

Fasádní barvy

Příprava fasádních barev

Důmyslný a zcela jednoduchý základní nátěrový systém pro venkovní fasádní barvy od výrobce SPS. Správná příprava povrchu je velice důležitou podmínku proto, aby fasádní barvy dobře plnily svou funkci po dlouhá léta. Dalším cílem je ekonomičnost, základní nátěry značně ovlivňují spotřebu vrchní nátěrové hmoty. Sortiment lze rozdělit do dvou skupin:
 

Penetrační nátěry jsou bezbarvé kapaliny, které snižují spotřebu a stabilizují porézní, sprašné a vysoce nasákavé plochy. Zahrnují: 

SPS Impregnační nátěry - Speciální hloubkové penetrace vhodné pro porézní, křídující a vysoce nasákavé povrchy, plochu zároveň stabilizují.

Základní nátěry jsou bílé nebo jinak barevné nátěrové hmoty, ideální pro sjednocení barevnosti a zamezení nasákavosti podkladu. Navíc plochu stabilizují a jejich použití je vysoce ekonomické. Zahrnují:

Finess Základní fasádní nátěry - Základní nátěrové hmoty vhodné pod venkovní fasádní barvy řady Finess. Zajišťují velice dobrou kryvost, snižují nasákavost plochy a zlepšují přilnavost vrchního nátěru. Nátěr je prodyšný a odolný vůči vlivům povětrnostních vlivů. Ekonomikcé použití.

SPS Základní nátěry na zeď a SPS Izolační nátěry - Základní nátěrový systém pro interiérové malířské i venkovní fasádní barvy řady SPS. Nabízejí vynikající kryvost, významně snižují nasákavost plochy a zlepšují přilnavost vrchního nátěru. Navíc je zde možnost probarvení do stejného odstínu jako je konečný nátěr.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

Fasádní barvy

Fasádní barvy výrobce SPS splňují nejvyšší nároky běžných uživatelů i profesionálů. Mezi dominantní vlastnosti použitých receptur patří mimořádná odolnost vůči povětrnostním vlivům (včetně kyselých dešťů), vynikající otěruvzdornost, stálobarevnost, prodyšnost (mikroporéznost) a čistota povrchu - to vše je podpořeno více než čtyřicetiletým výzkumem technologií a postupů v kombinaci se zpětnou vazbou uživatelů. Výrobce SPS se tak zařadil na absolutní vrchol kvality v oblasti Beneluxu a severní části Francie.

Nabídku fasádních barev lze rozdělit do několika skupin:

Finess Promo Fasádní barvy - Ekonomicky výhodné matné fasádní barvy v bílém provedení, ideální pro rekreační objekty (chaty, chalupy atd.), statky, ale i sklepy, koupelny a podobné vlhké prostory. Receptura nátěru je na bázi disperze syntetické pryskyřice. Je odolná vůči povětrnostním vlivům, otěru a nabízí vysokou prodyšnost pro vodní páry směrem ven.

SPS Project mat fasádní - Vysoce kvalitní a ekonomicky výhodné matné fasádní barvy v bílém nebo černém provedení. Tato řada je ideální pro projektové práce, rozlehlé plochy, ale i výše zmíněné rekreační objekty a vlhké prostory. Nabízí vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým dešťům, vysokou otěruvzornost a prodyšnost. Snadná aplikace.

SPS Fasádní akrylátové barvy - Prémiové fasádní barvy na bázi 100% čisté akrylátové pryskyřice. Mimořádná odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým deštům, s vynikající otěruvzdorností, prodyšností a odolností vůči nárazu. Samočistící schopnost a stálobarevnost. Provedení v matu nebo lehkém saténovém lesku. Lze tónovat v kompletním rozsahu vzorníků RAL a NCS. Vhodné pro veškeré typy fasád.

SPS Fasádní silikonové barvy - Fasádní barvy nejvyšší kvality, na bázi silikonové pryskyřice dodávané ve vysokém podílu. Zcela unikátní receptura společnosti SPS zajišťující vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým dešťům, mechanickým nárazům a otěru. Barva zároveň nabízí dobrou prodyšnost a dlouhodobou stálobarevnost. Matné provedení. Povrch zůstává stále původní díky samočistící schopnosti. Lze tónovat ve světlých a středně tmavých odstínech dle vzorníků RAL a NCS. Díky pokročilé technologii vhodná pro veškeré typy fasád.

FOTOGRAFIE REALIZACÍ A DALŠÍ INSPIRACI NALEZNETE ZDE!

Více informací o fasádních barvách výrobce SPS se dozvíte v našem článku.
 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁS RÁDI NAVŠTÍVÍME A PROVEDEME VEŠKERÉ PORADENSTVÍ A VÝBĚR ODSTÍNŮ PŘÍMO V MÍSTĚ REALIZACE. KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA NAŠÍ ZÁKAZNICKÉ LINCE NEBO POMOCÍ E-MAILU.

V této kategorii není žádný produkt.