Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Tónování alkydových emailů

Emaily krycí alkydové

Možnost tónování mimořádně odolných vrchních krycích nátěrů na alkydové - rozpouštědlové bázi, s možností aplikace ve venkovním i vnitřním prostředí. Vysoký obsah sušiny, trvalé elastický povrch a extra silný UV filtr. Provedení v lesku nebo pololesklém saténu. Plný rozsah tónování dle vzorníků RAL, NCS (dostupné k náhledu v horní liště pod názvem "VZORNÍKY"), ale i dalších typů. Velikost balení po 2,5l, 1l a 0,5l.

Emailové krycí nátěry alkydové - lesk

Vysoce odolné lesklé vrchní krycí nátěry na bázi alkydových pryskyřic (rozpouštědlové typy nátěrů), určených pro interiér i venkovní prostředí. Vhodné pro dřevo, ošetřené kovy a tvrdé plasty. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření a poškrábání. Povrch je stále pružný a tím nepraská. Mimořádný obsah sušiny. Možnost výběru vzorníků RAL, NCS (dostupné k náhledu v horní liště pod názvem "VZORNÍKY"), ale i jiných - plný rozsah tónování s nabídkou přes 30 000 odstínů. Velikost balení 2,5l, 1l a 0,5l.

Emailové krycí nátěry alkydové - saten

Vysoce odolné saténově pololesklé vrchní krycí nátěry na bázi alkydových pryskyřic (rozpouštědlové typy nátěrů), určených pro interiér i venkovní prostředí. Vhodné pro dřevo, ošetřené kovy a tvrdé plasty. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření a poškrábání. Povrch je stále pružný a tím nepraská. Mimořádný obsah sušiny. Možnost výběru vzorníků RAL, NCS (dostupné k náhledu v horní liště pod názvem "VZORNÍKY"), ale i jiných - plný rozsah tónování s nabídkou přes 30 000 odstínů. Velikost balení 2,5l, 1l a 0,5l.

V této kategorii není žádný produkt.