Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
Tónování vodouředitelných emailů

Emaily krycí vodouředitelné

Nabídka tónování profesionálních vodouředitelných vrchních krycích nátěrových hmot, které jsou vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí. Ideální pro dřevo, ošetřené kovy a tvrdé plasty. Vynikající odolnost, rychlá doba schnutí a silný UV filtr. Provedení v lesku nebo polomatném saténu. Plný rozsah tónování dle vzorníků RAL, NCS (dostupné k náhledu v horní liště pod názvem "VZORNÍKY"), ale i dalších typů. Velikost balení po 2,5l a 1l.

Profesionální vodouředitelné krycí emaily - lesk

Vodouředitelné lesklé vrchní krycí nátěry pro interiér i venkovní prostředí. Vhodné pro dřevo, ošetřené kovy a tvrdé plasty. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření a poškrábání. Povrch nepraská. Receptura zároveň zamezuje viditelnosti po ohmatání - povrch je tak mnohem čistší. Možnost tónování dle vzorníků RAL, NCS (dostupné k náhledu v horní liště pod názvem "VZORNÍKY"), ale i jiných - plný rozsah tónování s nabídkou přes 30 000 odstínů. Velikost balení 2,5l a 1l.

Profesionální vodouředitelné krycí emaily - satén

Vodouředitelné saténově polomatné vrchní krycí nátěry pro interiér i venkovní prostředí. Vhodné pro dřevo, ošetřené kovy a tvrdé plasty. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření a poškrábání. Povrch nepraská. Receptura zároveň zamezuje viditelnosti po ohmatání - povrch je tak mnohem čistší. Možnost tónování dle vzorníků RAL, NCS (dostupné k náhledu v horní liště pod názvem "VZORNÍKY"), ale i jiných - plný rozsah tónování s nabídkou přes 30 000 odstínů. Velikost balení 2,5l a 1l.

V této kategorii není žádný produkt.