Příspěvky na blogu

Zobrazit vše

FASÁDNÍ BARVY

Fasádní barvy holandského výrobce SPS disponují nejvyšší možnou kvalitou. Sortiment zahrnuje akrylátové fasádní barvy na bázi 100% čistého akrylátu nebo zcela výjimečné silikonové fasádní barvy s velmi vysokým podílem silikonu. Nátěry spojují vlastnosti, jako je vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, perfektní kryvost, stálobarevnost (silný UV filtr) a samočistící schopnost. Pokud o těchto nátěrech uvažujete - doporučujeme je jako jednoznačnou volbu. Tónujeme do více než 30 000 různých odstínů. V případě zájmu nás oslovte s požadavkem na kalkulaci, popř. Vás rádi navštívíme osobně.

SPS Fasádní akrylátová barva - mat

Mimořádně kvalitní fasádní barvy v matném provedení, na vodouředitelné bázi 100% čisté akrylátové pryskyřice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká otěruvzdornost a paropropustnost. Zachovává povrch stále čistý, odpuzuje nečistoty. Vhodná pro veškeré typy fasád. Lze tónovat v kompletním rozsahu dle vzorníků RAL a NCS.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.

SPS Fasádní silikonová barva

Prémiová fasádní barva na vodouředitelné bázi silikonové pryskyřice s vysokým podílem, v matném provedení. Barva je vyvíjena dle nejpřísnějších kriterií společnosti SPS, dle vlastních receptur a více než 40ti leté tradice. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vysoká omyvatelnost a otěruvzdornost. Dokladem o mimořádné kvalitě jsou jedinečné naměřené hodnoty - koeficient nasákavosti vody w24=0,08 kg /( m².h½) a hodnota difúzního odporu Sd= 0,02m. Samočistící schopnost, odpuzuje nečistoty a mechy. Doporučená pro veškeré typy fasád. Lze tónovat ve světlých a středně tmavých odstínech dle vzorníků RAL a NCS.

Nabídka odstínů, spotřeba, postup aplikace a veškerý technický popis produktu se Vám zobrazí po rozkliknutí konkrétní velikostní varianty.