Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Silnovrstvé lazury na dřevo

Profesionální rozpouštědlové lazury SPS patří mezi prémiové silnovrstvé lazury na dřevo. Jsou určené pro maximální ochranu a dekoraci extrémně namáhaných míst, rámů oken, dveří, lišt, zahradního nábytku a pergol - vhodné ale i pro dřevěné fasády. Disponují speciálně vyvinutým UV filtrem, mimořádným obsahem sušiny až 66% a dokonalou přilnavostí na hranách díky své husté konzistenci. Ta je dosažena silikonizací, zcela jedinečnou technologií mezi výrobci. Nátěry jsou mikroporézní, dovolují dřevu přirozeně dýchat. Zároveň jsou vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům. Obohacená receptura chrání dřevo vůči škůdcům, plísním a zamodrání, proto se před nátěrem nevyžaduje žádná předchozí impregnace. Velice dobré zpracování, nestéká, konzistenčně vyvážená. 

Profesionální silnovrstvé lazury SPS

Profesionální silnovrstvé lazury SPS

SPS Lesklé krycí lazury HSB

Atraktivní lesklé krycí silnovrstvé lazury HSB v předem připravených odstínech bílé. Pro maximální ochranu a dekoraci dřeva.

Tento produkt zároveň nabízí možnost namíchání odstínu přesně dle Vašeho výběru. Můžete si tak vybrat z více než 30 000 různých odstínů dle vzorníků RAL, NCS a dalších.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. V tomto případě čistě bílou variantu. Neváhejte a kontaktujte nás.

SPS Pololesklé krycí lazury SB

Velice elegantní pololesklé krycí silnovrstvé lazury SB v předem připravených odstínech bílé. Pro maximální ochranu a dekoraci dřeva.

Tento produkt zároveň nabízí možnost namíchání odstínu přesně dle Vašeho výběru. Můžete si tak vybrat z více než 30 000 různých odstínů dle vzorníků RAL, NCS a dalších.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. V tomto případě čistě bílou variantu. Neváhejte a kontaktujte nás.

SPS Silnovrstvé lazury UV

Lesklé silnovrstvé lazury zajišťující zkrášlení a zvýraznění struktury dřevěných prvků. Pro maximální ochranu dřeva, s nabídkou široké škály odstínů.

V případě zájmu nabízíme zaslání vzorků ke shlédnutí zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás.

V této kategorii není žádný produkt.