Příspěvky na blogu

Zobrazit vše
SPS Lak na schody extra tvrdý

Laky na schody

Speciálně navržená řada laků na schody v gelovové formě, výborně se proto aplikují na veškeré svislé plochy - lak nestéká. Produkt je na vodou ředitelné bázi akryl-uretanu. Takto ošetřené plochy výborně odolávají mechanické zátěži, poškrábání, UV záření a běžným čistícím prostředkům. Lak je bezbarvý, zvýrazňuje krásu a strukturu dřeva. Zároveň je rychleschnoucí, bez zápachu a obsahu rozpouštědel. V provedení elegantního saténového pololesku. Vhodný na veškeré typy dřevin v interiéru.

Zobrazení 1-1 z 1 položek
5 / 5
2016-10-02

Mohu doporučit, odolný a kvalitní lak. Dřevo nezbarvuje, naopak zachovává jeho odstín. Rychlá doba schnutí a vytvrzení je také plus.

5 / 5
2016-09-09

lak je odolný, gel je vhodnější na schody, menší balení také ocením

5 / 5
2016-05-24

dávám doporučení, jsem spokojený

5 / 5
2015-03-29

nátěr je gelem jen do určité chvíle, ihned po roztažení po ploše "vodnatí", výsledkem je čirý průhledný lak s nádechem lesku, za mě opravdu krásné a nejenom pro schody (použito pro dřevěnou skříňku)

Napište vlastní komentář

5 / 54
4 Review(s) 
Zboží je skladem
Cena 569,00 Kč Běžná cena 589,00 Kč

Vysoce odolný lak na vodou ředitelné bázi akryl-uretanu, určený do interiérového prostředí. Gelová receptura zajišťuje nestékavost na svislých plochách. Složení je obohacené o složku uretanu, který dodává laku mimořádně vysokou odolnost vůči mechanické zátěži. Odolává UV záření, teplu a čistícím prostředkům. Dřevo nezbarvuje. Elegantní saténový pololesk.

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Zobrazení 1-1 z 1 položek